Fly4free.pl

Lato nad Jeziorem Ochrydzkim: tydzień za 635 PLN. PLL LOT z Warszawy + noclegi z widokiem na jezioro

635 PLN
Jezioro Ochrydzkie
Foto: S-F / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z dogodnego, bezpośredniego połączenia z Warszawy i wypocznijcie na jednej nad pięknym Jeziorem Ochrydzkim. Wrzesień to wciąż dobry czas na wycieczkę do Macedonii Północnej – liczba odwiedzających znacznie spadnie po zakończeniu szkolnych wakacji, wy natomiast do woli będziecie mogli cieszyć się świetną pogodą.

Na wycieczkę do Macedonii Północnej polecicie na koniec lata, w terminie 13-20 września. Czeka was bezpośredni lot z Warszawy do Ochrydy, realizowany na pokładzie samolotu PLL LOT.

Wybrałam dla was noclegi nieopodal Jeziora Ochrydzkiego, w prywatnym apartamencie. Z okien roztacza się widok na jezioro.

Termin podróży: wrzesień 2021 r.
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: prywatny apartament

Za tygodniową wycieczkę do Macedonii Północnej zapłacicie tylko 635 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel480 PLN/2 osoby/pobyt

Lake View Apartment1 oferuje prywatne mieszkanie, o powierzchni 30 metrów kwadratowych. Do dyspozycji będziecie mieli także taras, z którego roztacza się wspaniały widok na jezioro.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Kolor wody w Jeziorze Ochrydzkim wprawia w zachwyt. Znajdziecie tutaj znany z wielu fotografii Klasztor św. Nauma, który został zbudowany blisko brzegu jezioro. Pamiętajcie, że najlepszą pamiątką z Ochrydy są tutejsze perły. Co ciekawe, perły te są wytwarzane z rybich łusek, co czyni je wyjątkowymi i unikatowymi w skali świata!

Będąc nad jeziorem nie możecie odmówić sobie krótkiego rejsu! Do wyboru jest kilka możliwości, proponuję wybrać się z Ochrydy do Św. Nauma – widoki będą niezapomniane. Koszt biletu to ok. 10 euro (ok. 46 PLN). Pomiędzy Jeziorami Ochrydzkim i Prespa znajduje się Park Narodowy Galiczica, gdzie znajdziecie wiele szlaków pieszych. Podczas wędrówki będziecie mieć doskonały widok na obydwa akweny wodne.

Foto: Mila Atkovska / Shutterstock
Widok miasta
Foto: trabantos / Shutterstock
Foto: Atosan / Shutterstock
Przydatne informacje
 • Podróżując do Macedonii Północnej będziecie potrzebowali certyfikat potwierdzający przyjęcie szczepionki przeciw SARS-COV-2. Możecie także przedstawić negatywny wynik testu PCR lub potwierdzenie przejścia infekcji COVID-19 w ciągu ostatnich 45 dni.

 • Dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!

 • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.

 • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

 • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

 • Więcej o atrakcjach na miejscu możecie przeczytać na naszym forum.

 • Do przekroczenia granicy z Macedonią Północną wystarczy sam dowód osobisty.

 • Przeczytajcie relację z podróży do Macedonii Północnej napisaną przez naszego czytelnika.

 • Zabierzcie na wakacje kartę Twisto i oszczędzajcie na kursie wymiany walut – bez opłat i prowizji. Advertisement

 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

 • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »