Fly4free.pl

Koniec lata w Indiach: PLL LOT z Warszawy do Delhi + 8 nocy w 5* hotelu ze śniadaniami za 2354 PLN

2354 PLN
Foto: Richie Chan / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się na koniec lata do pełnych kolorytu Indii. Wycieczka pod hasłem komfortu – bezpośrednie loty oraz luksusowe zakwaterowanie. Pyszna kuchnia, barwa kultura i tradycja, a przede wszystkim jeden z siedmiu nowych cudów świata Tadź Mahal – wszystko to czeka na was na miejscu.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

W PLL LOT dzisiaj kończy się promocja z cyklu „Szalona Środa”. To ostatnia szansa by załapać się na bilety w okazyjnej cenie! W podróż do Indii wybierzecie się na koniec lata, w terminie 9(10) – 17 września. Czeka was bezpośredni lot z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina, realizowany na pokładzie komfortowego Boeinga 787 Dreamliner.

W Delhi znajdziecie hotele w bardzo atrakcyjnych cenach. Korzystając z tej sposobności proponuję zdecydować się na 5* hotel. Zatrzymajcie się w luksusowym 5* hotelu DoubleTree by Hilton Gurgaon New Delhi NCR. Ze względu na późny przylot do Indii, w ofercie przewidziano rezerwację hotelu na dzień poprzedzający przyjazd.

Terminy podróży: wrzesień 2021 r.
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel ze śniadaniami

Za tygodniowy urlop w Indiach zapłacicie 2353,50 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż3266 PLN / 2 osoby

Warszawa – Delhi – Warszawa >>

rezerwacja lotów

Hotel1441 PLN/2 osoby

Pokoje w 5* hotelu DoubleTree by Hilton Gurgaon New Delhi NCR zostały wyposażone w klimatyzację, telewizor LCD, prywatną łazienkę oraz minibar. Aby otrzymać najniższą cenę wybierzcie pośrednika Agoda.

rezerwacja hotelu

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Indie to ogromny kraj, którego nie sposób zwiedzić podczas jednej wizyty. Podczas proponowanej wycieczki proponuję skupić się na odkrywaniu uroku barwnego i gwarnego Delhi i okolic.

W stolicy proponuję zobaczyć meczet Dżama Masdżid, grobowiec Humajuna, świątynię Lotosu oraz imponujących rozmiarów minaret Kutb Minar.

Jednak to, czego nie możecie pominąć znajduje się nieco ponad 200 kilometrów od stolicy Indii. Leżący w mieście Agra Tadż Mahal to jeden z siedmiu nowożytnych cudów świata! Możecie tam dojechać autobusem. Jednak prawdziwy indyjski klimat poznacie podróżując pociągami, które są niejako częścią kultury tego kraju.

Indie
Foto: Vivvi Smak / Shutterstock
Turyści
Foto: Vivvi Smak / Shutterstock
delhi
Foto: saiko3p / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na moment pisania tego artykułu turystyczne podróże do Indii nie są dozwolone, sytuacja zmienia się jednak w dynamiczny sposób. Aktualne restrykcje możecie śledzić tutaj.

  • Po powrocie do Polski czeka was 10-dniowa kwarantanna, której jednak możecie łatwo uniknąć, wykonując test antygenowy.

  • Podróżując do Indii pamiętajcie o konieczności posiadania wizy. Możecie aplikować o nią on-line.

  • Atrakcje turystyczne w Indiach pozostają otwarte – więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

  • Choć przepisy nie wymagają posiadania ważnych szczepień, to jednak przed wyjazdem warto wykonać kilka z nich: WZW typu A i B, przeciwko durowi brzusznemu oraz polio.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »