Fly4free.pl

Lato w Złotych Piaskach: all inclusive w 4* hotelu od 1717 PLN. Wylot z 4 miast

Aphrodite Hotel
Foto: booking.com
od
1717 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
14.09.2021 - 21.09.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Złote Piaski to popularny kurort nad Morzem Czarnym, który nazywany jest również „letnią stolicą Bułgarii”. Tutejsza plaża słynie z czystości i doskonałych warunków do odpoczynku, a pobliska Warna zapewni wam mnóstwo interesujących zabytków.

4* hotel Aphrodite, w którym się zatrzymacie, położony jest w rozrywkowym centrum Złotych Piasków, blisko piaszczystej, długiej i szerokiej plaży. Goście korzystać mogą z licznych atrakcji obiektu takich jak: basen z brodzikiem i leżakami, basen wewnętrzny oraz plac zabaw. Każdy klimatyzowany pokój wyposażony jest w telewizor, WiFi i prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków.

„Wakacje w Bułgarii we wrześniu jest to wspaniały pomysł, w szczególności dla osób lubiących podróżowanie samotnie oraz dla grup znajomych bez dzieci. Podczas pobytu można zauważyć mniejszą liczbę turystów – w szczególności tych z dziećmi, dzięki czemu podróżowanie jest jeszcze przyjemniejsze. Podczas wizyt na plaży czy basenie można raczyć się pięknymi widokami i relaksować się bez zbędnego gwaru. Temperatura w tym okresie również jest wysoka, co sprzyja opalaniu się.” – rekomenduje klient biura podróży Rainbow.

Termin podróży: 14-21 września
Wylot z: Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

zarezerwuj wczasy w bulgarii

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Aphrodite Hotel
Foto: booking.com
Aphrodite Hotel
Foto: booking.com
Foto: booking.com

Co oferuje okolica?

Największą atrakcją Złotych Piasków jest tutejsza plaża, która została odznaczona prestiżową europejską nagrodą ekologiczną – Błękitną Flagą. Na miejscu można wypożyczyć m.in. narty i skutery wodne, motorówki oraz rowery wodne.

Jeśli będzie wam mało wrażeń, koniecznie wybierzcie się do ogromnego aquaparku Aquapolis. Do dyspozycji gości przeznaczono mnóstwo zjeżdżalni, jacuzzi, basenów, a także ściankę do wspinaczki oraz wodospad!

Polecam poświęcić jeden dzień na zwiedzanie pobliskiej Warny. W mieście musicie zobaczyć prawosławny sobór Zaśnięcia Bogurodzicy z charakterystycznymi złotymi kopułami oraz ruiny łaźni rzymskich.

Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu podróżując do Bułgarii będziecie potrzebowali testu PCR lub antygenowego z negatywnym wynikiem, wykonanym nie wcześniej niż 72h przed planowaną podróżą. Z tego obowiązku zwolnione są osoby zaszczepione (tj. minęło 14 dni od podania ostatniej dawki szczepienia, w zależności od ilości wymaganych dawek) oraz ozdrowieńcy. Więcej na ten temat dowiecie się pod tym linkiem.

  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Bułgarii przeczytacie tutaj.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2.

  • W podróż wystarczy zabrać dowód osobisty!

  • TOP 10 atrakcji w okolicy Warny, które warto zobaczyć.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Zabierzcie na wakacje kartę Twisto i oszczędzajcie na kursie wymiany walut – bez opłat i prowizji. Advertisement

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »