Lato w Albanii: 7 dni w 4* hotelu z all inclusive za 1599 PLN. Wyloty z 2 miast

1599 PLN Albania z 2 miast
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Wakacje się skończyły, a tobie wciąż mało wypoczynku? Wybierz się jeszcze tego lata nad albańskie wybrzeże Morza Adriatyckiego i skorzystaj z ostatnich dni z dobrą pogodą.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Na Bałkany wybierzesz się w terminie 12-19 września. Do Tirany polecisz bezpośrednio z Wrocławia lub Katowic, linią lotniczą Enter Air. W cenie możesz zabrać bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

Spędzisz tydzień w 4* hotelu Aria Beach Resort, który położony jest w cichym i malowniczym miejscu, bezpośrednio przy szerokiej i piaszczystej plaży. Do twojej dyspozycji będzie basen, taras słoneczny z leżakami i komfortowo wyposażony, klimatyzowany pokój.

W cenę pakietu wliczone są loty z dużym bagażem, transfery z lotniska do hotelu, opieka rezydenta, podstawowe ubezpieczenie oraz all inlcusive.

Termin podróży: wrzesień
Wylot z: Wrocławia i Katowic
Biuro podróży: Itaka
Bagaż: podręczny 5 kg i rejestrowany 20 kg
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 28.05.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Albania all inclusive w dobrej cenie 🌊🍸 Tydzień w 4* Sunset By Seaside za 1644 PLN
Albania z Katowic 1644 PLN

Albania all inclusive w dobrej cenie: tydzień w 4* Sunset By Seaside

Albańskie „małe Malediwy” 🏖️ 🌊 Loty + hotel ze śniadaniami i samochód w Ksamil za 855 PLN 😱
Albania z Gdańska 855 PLN

Małe Malediwy na wyciągnięcie ręki. Loty, hotel ze śniadaniami i samochód

Wypoczynek w Albanii 🌊 Tydzień w 4* hotelu Onufri na Riwierze Albańskiej za 1749 PLN
Albania z Katowic 1749 PLN

Urlop w Albanii: tydzień w 4* hotelu Onufri na Riwierze Albańskiej

Bałkański luksus na start wakacji 🏖️✈️ Tydzień w 5* hotelu z all inclusive w Albanii za 2523 PLN ✨
Albania z Łodzi i Katowic od 2523 PLN

Albański raj na wakacje. Wczasy w 5* hotelu z all inclusive

Tirana (7 dni) w Oxford z Poznania (BB)
OD 3489 PLN

Tirana (7 dni) w Oxford z Poznania (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Tirana (7 dni) w Iliria Boutique z Warszawy (BB)
OD 2747 PLN

Tirana (7 dni) w Iliria Boutique z Warszawy (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?