Fly4free.pl

Lato na Santorynie za 1430 PLN. Loty z Gdańska + noclegi w hotelu

1430 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Aetherial Images / Shutterstock
Odwiedź jedną z najpiękniejszych greckich wysp. Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji, by udać się na malowniczy Santoryn wraz z początkiem kalendarzowego lata. Na miejscu zobaczysz słynną miejscowość Oia oraz odpoczniesz na zjawiskowych plażach.

W podróż do Grecji udasz się w terminie 21-28 czerwca. Czeka cię bezpośredni lot na Santoryn z Gdańska, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Bez dodatkowych opłat polecisz z samym bagażem podręcznym.

Na wyspie proponuję ci noclegi w hotelu Stavros Beach Villas. Obiekt mieści się w pobliżu plaży. Z lotniska dostaniesz się tam komunikacją publiczną lub wynajętym samochodem.

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 1430 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 865 PLN/2 osoby

Gdańsk – Santoryn – Gdańsk >>

Hotel 1994 PLN/2 osoby/pobyt

Na Santorynie rekomenduję zakwaterowanie w 4* Stavros Beach Villas. Obiekt mieści się w pobliżu prywatnej plaży i jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 711 PLN/2 osoby

Wypożyczony samochód przyda się, by sprawnie dotrzeć we wszystkie interesujące zakątki. Najłatwiej będzie wynająć go tuż po przylocie na wyspę.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »