Fly4free.pl

Lato na Krecie na bogato: all inclusive w 5* Filion Suite Resort & Spa od 2728 PLN. Wylot z 3 miast

Filion Suite Resort & Spa
Foto: tui.pl
od
2728 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
08.09.2021 - 15.09.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Kreta to największa grecka wyspa, która znana jest m.in. z mitu o Dedalu i Ikarze. Dziś region ten kusi przyjezdnych niezwykłymi plażami i tajemnicami ukrytymi w głębi lądu. Postawcie na luksus i spędźcie tydzień w bardzo dobrze ocenianym 5* hotelu.

5* Filion Suite Resort & Spa, w którym się zatrzymacie, to kameralny hotel położony w pięknym miejscu otoczonym drzewami oliwnymi, w pobliżu miejscowości Bali. Obiekt dysponuje centrum spa, basenami, dwoma restauracjami oraz barem. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, lodówkę, WiFi i prywatną łazienkę.

Hotel cieszy się rewelacyjnymi opiniami (4,5/5!) dotychczasowych gości oraz może pochwalić się wyróżnieniem od TripAdvisor. Sprawdźcie, co podróżnym podobało się najbardziej:

„Bardzo przyjemny hotel pośród pięknego krajobrazu. Pokoje klimatyzowane, sprzątane codziennie! W pokoju lodówka, deska plus żelazko, tv i duży balkon. Kaskadowe baseny, bardzo fajna infrastruktura. Co 30 min busik na plażę. Ręczniki za free. Jedzenie kosmos! Wszystko świeże i do syta. Pani Regina z recepcji wspaniała kobieta. Polecam każdemu.” – rekomenduje czytelnik portalu TripAdvisor.

Termin podróży: 8-15 września
Wylot z: Katowic, Poznania i Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

zarezerwuj wczasy na krecie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Filion Suite Resort & Spa
Foto: tui.pl
Filion Suite Resort & Spa
Foto: tui.pl
Filion Suite Resort & Spa
Foto: tui.pl

Co zobaczyć na Krecie?

Heraklion jest stolicą wyspy i miejscem, w którym powinniście rozpocząć odkrywanie uroków Krety. W mieście polecam zobaczyć znajdującą się w porcie Rocca al Mare, średniowieczną fortecę wenecką i niezwykłą Fontanna Morosini oraz interesujące Muzeum Archeologiczne.

Zaledwie 6 km od Heraklionu położony jest Pałac w Knossos, którego ruiny odkryto dopiero pod koniec XIX w. To właśnie pod nim miał mieścić się słynny labirynt Dedala, w którym Minos zamknął Minotaura.

Matala to kompleks ponad 60 jaskiń wykutych w wapiennej skale nad szeroką na 45 metrów plażą. W latach 60-tych to miejsce było mekką hipisów z całego świata — mieszkali tu nawet Bob Dylan i Janis Joplin!

Foto: Masson / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu wybierając się do Grecji, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem: przedstawienia dowodu szczepienia (minimum 14 dni po drugiej dawce), okazania negatywnego wyniku PCR lub dowodu wyzdrowienia z Covid-19 (między 2-9 miesięcy temu).

  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Grecji przeczytacie tutaj.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2.

  • Szukacie praktycznych wskazówek odnośnie wyjazdu na Kretę? Zajrzyjcie koniecznie na nasze forum.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Zabierzcie na wakacje kartę Twisto i oszczędzajcie na kursie wymiany walut – bez opłat i prowizji. Advertisement

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »