Fly4free.pl

Lato: tanie loty do Danii (Aarhus) z Gdańska za 38 PLN

38 PLN
aarhus dania
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: ricochet64 / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Wybierzcie się na krótką wycieczkę do Danii. Za loty ze stolicy województwa pomorskiego zapłacicie tytułowe 38 PLN.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Ryanair.

W Aarhus możecie zatrzymać się w DBU Hotel & Kursuscenter, który oferuje taras i widok na ogród. Wszystkie pokoje charakteryzują się minimalistycznym wystrojem, a ich wyposażenie obejmuje telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Każdy dysponuje łazienką z prysznicem.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »