Fly4free.pl

Dobra zabawa oraz piękne krajobrazy: loty na ferie do Las Vegas z Warszawy za 1661 PLN

1661 PLN
Foto: Sean Pavone / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

„Miasto grzechu”, „światowa stolica hazardu” czy „brama do parków narodowych USA” – to tylko niektóre przydomki Las Vegas. Chcielibyście odwiedzić to miejsce? Idealnie się składa, ponieważ już dziś macie okazję zarezerwować przeloty w atrakcyjnej cenie do największego miasta stanu Nevada. Niech się dzieje i niech żyje przygoda!

Do Las Vegas udacie się w trakcie trwania ferii zimowych w województwach: dolnośląskim, mazowieckim, opolskim oraz zachodniopomorskim. W celu osiągnięcia tytułowych 1661 PLN będziecie musieli dokonać dwóch oddzielnych rezerwacji przelotów, ale spokojnie, czasu pomiędzy lotami jest wystarczająco dużo, a podróż powinna wam minąć bez pośpiechu oraz stresu.

Pierwszym etapem jest lot na trasie Warszawa – Dublin – Warszawa, który odbędziecie na pokładach samolotów linii PLL LOT. Drugim, a zarazem ostatnim elementem wycieczki będzie przelot z Dublina do Las Vegas i z powrotem, z wygodnymi przesiadkami w Londynie.

Podróż z Europy do Stanów Zjednoczonych odbędziecie na pokładach samolotów wchodzących w skład sojuszu Oneworld (np. American Airlines, British Airways). W obu przypadkach bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny o standardowych wymiarach oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: 31 stycznia – 13 lutego 2022
Linie lotnicze: American Airlines, British Airways, PLL LOT
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Plan podróży z Warszawy do Las Vegas:
Warszawa – Dublin 31.1
Dublin – Las Vegas 31.1
Las Vegas – Dublin 12 (13).2
Dublin – Las Vegas 13.2

Hotel264 PLN/2 osoby/noc

Kilka pierwszych dni proponuję wam spędzić w Vegas, aby przekonać się na własnej skórze, dlaczego miasto jest uznawane za światową stolicę rozrywki. Na ten czas rekomenduję wam noclegi w Travelodge by Wyndham Las Vegas Center Strip, który znajduje się przy głównej alei (Strip), naprzeciwko hotelu i kasyna MGM. Na miejscu zapewniony będziecie mieli dostęp do odkrytego basenu, sieci WiFi oraz darmowego parkingu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód2311 PLN/13 dni

Słynna Dolina Śmierci, majestatyczna Zapora Hoovera, Wielki Kanion oraz znane na całym świecie zakole rzeki Kolorado (Horseshoe Bend). Do każdego z tych miejsc łatwo dojedziecie samochodem, dlatego zaraz po przylocie do Las Vegas zachęcam was do wypożyczenia auta. Za wynajem Chevroleta Malibu lub podobnego modelu zapłacicie 178 PLN/doba.

Podróż do Stanów Zjednoczonych

Pobyt w Las Vegas potraktujcie jako przedsmak przed pięknymi widokami oraz zapierającymi dech w piersiach krajobrazami, które czekają na was w wielu parkach narodowych. Zastanawiacie się, które odwiedzić? Zacznijcie od Doliny Śmierci (Death Valley National Park), następnie wybierzcie się do parku Zion, Bryce Canyon, przepięknego Kanionu Antylopy czy wspaniałej doliny monumentów Monument Valley.

Ale przede wszystkim nie zapomnijcie o wizycie w parku narodowym Wielkiego Kanionu oraz na punkcie widokowym Horseshoe Bend, który mieści się nad słynnym zakolem rzeki Kolorado. Dalej wam mało? W takim razie zajrzyjcie do tego wątku na forum, w którym nasi użytkownicy dzielą się poradami oraz wskazówkami dotyczącymi zwiedzani Nevady oraz okolicznych stanów.

Wielki Kanion
Foto: Julien Hautcoeur / Shutterstock.com
Page Arizona
Foto: Checubus / Shutterstock
Foto: Yongyut Kumsri / Shutterstock
Przydatne informacje
 • Ważne! USA od listopada otwiera granice i znosi restrykcje wjazdowe dla podróżnych z Polski!

 • Dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!

 • Pamiętajcie, że przed podróżą do USA musicie zarejestrować się w programie ESTA. Zrobicie to on-line i będzie was to kosztować 14 USD.

 • Na moment kompletowania oferty, decydując się na podróż z przesiadką w Dublinie oraz w Londynie nie musicie przedstawiać żadnych dodatkowych dokumentów związanych z COVID-19, pod warunkiem nieopuszczania strefy tranzytowej lotniska.

 • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.

 • Zaopatrzcie się w kartę America the Beautiful Passes, która umożliwia nielimitowane wjazdy do parków narodowych przez 12 miesięcy.

 • Zastanawiacie się, jak zaplanować trasę po zachodnim wybrzeżu? Nasi użytkownicy podpowiadają oraz doradzają.

 • Wiele relacji z podróży po zachodnim wybrzeżu znajdziecie w jednym miejscu na forum, dokładnie tutaj.

 • Jeszcze więcej informacji na temat podróżowania po USA znajdziecie w dedykowanym dziale na forum.

 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

 • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

 • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »