Fly4free.pl

Nowy gracz poleci do wakacyjnego raju z lotniska w Krakowie! Konkurencja dla Ryanaira i Wizz Aira

Larnaka
Foto: Oleg_P / ShutterStock
Linia Cyprus Airways w przyszłoroczne wakacje będzie wykonywać dwa połączenia tygodniowo z lotniska w Krakowie do Larnaki – informuje "Cypr24". Cypryjska linia stworzy tym samym konkurencję dla Ryanaira i Wizz Aira, które jak dotąd miały monopol na połączenia do tego wakacyjnego kraju.

Jak wynika z informacji uzyskanych przez serwis „Cypr24” i potwierdzonych przez Pasazer.com, od 1 lipca do 6 września 2024 roku samoloty linii Cyprus Airways będą latać między Krakowem a Larnaką dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. Połączenie nie trafiło jeszcze do sprzedaży, a jego oficjalne ogłoszenie ma nastąpić po 22 grudnia.

Cypryjska linia ma wykonywać połączenia mogącym pomieścić 122 pasażerów samolotem Airbus A220 – podaje „Cypr24”. Co ciekawe, pasażerowie będą mogli udać się na wakacje nie sami. Przewoźnik umożliwi zabranie ze sobą na pokład trzech zwierząt domowych, a także czterech w luku samolotu.

Pojawienie się linii Cyprus Airways na krakowskim lotnisku jest sprawia, że Wizz Air i Ryanair zyskają konkurencję. To właśnie obie te linie w ostatnich latach przewodziły w realizacji lotów pomiędzy Polską a Cyprem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Bardzo dobrze.
RosaVonJungingen, 15 grudnia 2023, 9:47 | odpowiedz
I gdzie są te loty? Znów coś nie wyszło?
Darek bo, 4 kwietnia 2024, 17:15 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »