Fly4free.pl

Loty do Laosu (Wientian) z Wiednia za 1497 PLN

1497 PLN
domki nad rzeką
Foto: Guitar photographer / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Dobre ceny lotów do Laosu nie zdarzają się często. Dlatego warto skorzystać z poniższej oferty pomimo niedogodności związanej z wylotem z Wiednia.

Dużym plusem oferty jest bagaż rejestrowany wliczony w cenę biletu. Ponadto podróż z Wiednia do Wientian zarezerwujecie na jednym bilecie – nie będziecie musieli o nic się martwić jeśli któryś z lotów będzie opóźniony. Wrzesień to miesiąc, w którym kończy się pora deszczowa. Zatem możecie spodziewać się jeszcze opadów deszczu. Z uwagi na rozkład lotów w drodze powrotnej musicie przygotować się na dłuższą przesiadkę w Kantonie.

UWAGA! Obywatele RP wybierający się w podróż do Chin z przesiadką do 24 godzin nie potrzebują wizy. Natomiast, gdy lecicie przez Pekin, Szanghaj, Chengdu czy Guangzhou (Kanton), macie możliwość zatrzymania się w każdym z miejsc na okres od 72 aż do 144 godzin. By móc skorzystać z takiej opcji, waszym kolejnym miejscem w podróży musi być inny region, niż ten z którego przybyliście, np. Warszawa - Dubaj - Szanghaj - Osaka. Trasa Warszawa - Dubaj - Szanghaj - Dubaj - Berlin nie "łapie" się na darmowy pobyt tranzytowy.

Do stolicy Austrii możecie dostać się drogą lądową, która jest idealna dla mieszkańców południa Polski. Możecie także przylecieć samolotem bezpośrednio do Wiednia z Gdańska, Warszawy linią Wizz Air, z Krakowa linią Ryanair, linią Austrian Airlines z Krakowa i Warszawy oraz linią PLL LOT także z Warszawy.

Bagaż

W podróż, na pokładzie m.in. linii China Southern Airlines, udacie się z dwiema sztukami bagażu: jedną podręcznego i jedną rejestrowanego (nadawany do luku). Po drodze czekają Was dwie przesiadki na terenie Chin.

Podczas pierwszych dni w Laosie proponuję zatrzymać się w Wientian. Hotel Xaysomboun Boutique znajduje się w odległości 5-minutowego spaceru od porannego marketu. Oferuje klimatyzowane pokoje z łazienką, urządzone w stylu kolonialnym. W całym budynku będziecie mogli korzystać z bezpłatnego WiFi. W cenę jest wliczone śniadanie.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Warto też pamiętać, że z Wrocławia i Opola jest teraz nocny pociąg do Wiednia 
Michał Micron, 17 marca 2019, 11:10 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Jedyną niedogodnością związaną z wylotem z Wiednia jest koszt parkingu (można kupić wcześniej kartę parkingową na parking lotniskowy lub polować na promocje u Mazura). Dla osób z południa Polski, dojazd do Wiednia może być szybszy niż do Warszawy, kilometrowo może wyjść podobnie (przejazd przez Słowację, w Austrii bez winiety drogą lokalną).
Janu, 17 marca 2019, 18:04 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »