Fly4free.pl

Prawdziwa egzotyka: niesamowite Lakszadiwy oraz Bombaj i Koczin z Warszawy za 2653 PLN

2653 PLN
Foto: murkalor / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Co powiecie na mniej oczywisty kierunek podróży? Zejdźcie z utartego szlaku i wybierzcie się na malowniczy archipelag Lakszadiwy! W trakcie tej niezwykłej przygody będziecie mieli okazję także spędzić kilka dni w stolicy Bollywood – Bombaju oraz na Wybrzeżu Malabarskim. Zainteresowani? No to w drogę.

Aby dotrzeć na rajski archipelag wysp leżących na Morzu Lakkadiwskim, będziecie musieli dokonać dwóch rezerwacji biletów lotniczych. Pierwszym etapem podróży będzie przelot ze stolicy Polski do Bombaju w terminie 5-20 lutego. Trasę tam i z powrotem pokonacie na pokładach samolotów linii wchodzących w skład sojuszu Star Alliance (m.in. Lufthansa oraz Swiss International Air Lines). Po drodze czekać was będą wygodne przesiadki na lotniskach w Monachium oraz Zurychu. Obie zagwarantowane są przez przewoźników, a w razie jakichkolwiek opóźnień wynikających z winy linii lotniczej otrzymacie bezpłatnie nowy bilet na dalszą drogę.

Drugim elementem układanki będą przeloty pomiędzy Bombajem a wyspą Agatti z 3-dniową przerwą w miejscowości Koczin. Całą podróż z kontynentalnych Indii na archipelag i z powrotem odbędziecie na pokładach samolotów linii Air India. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: luty 2022
Linie lotnicze: Air India, Lufthansa oraz Swiss International Air Lines
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Przykładowy plan podróży:
Warszawa – Bombaj 5 (6).02
Bombaj – Koczin 9.02
Koczin – Agatti 12.02
Agatti – Bombaj 19.02
Bombaj – Warszawa 20.02

Hotelod 260 PLN/2 osoby/noc

W Bombaju proponuję wam noclegi w 4* hotelu President Mumbai – Ihcl Seleqtions, który zlokalizowany jest w dzielnicy Cuffe Parade. Wszystkie pokoje są wyposażone w klimatyzację, minibarek, telewizor LCD oraz łazienkę z wanną lub prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Koczin rekomenduję wam zakwaterowanie w 5* hotelu Novotel Kochi Infopark, który oferuje pobyt w komfortowo urządzonych pokojach wyposażonych w klimatyzację, telewizor LCD oraz minibar. Na hotelowym dachu znajduje się odkryty basen, z którego rozpościera się panoramiczny widok na miasto.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Urlop w Indiach

Ten rajski fragment naszego globu – archipelag wysp Lakszadiwy – należy do Indii i aby móc tutaj wypocząć, potrzebować będziecie specjalnego zezwolenia. Wszystkie formalności bez problemu załatwicie w jednym z kilkunastu biur podróży, znajdujących się w Koczin.

Na miejscu czekają na was piękne piaszczyste plaże, krystalicznie czysta woda oraz zapierające dech w piersiach widoki. Już samo lądowanie na lotnisku w Agatti dostarczy wam wrażeń oraz będzie ucztą dla oczu. Pas startowy ma niespełna 1,3 km, a po jego obu stronach rozciągają się plaże oraz rafy koralowe Morza Lakkadiwskiego. Natomiast samą wyspę najlepiej zwiedzać spacerując po niej, liczy sobie ona niecałe 6 km. Na miejscu możecie także wypożyczyć rower i w takim sposób poruszać się po Agatti.

Foto: Aleksandar Todorovic / Shuttertock
Foto: saiko3p / Shutterstock
kerala
Foto: PHOTO JUNCTION/Shutterstock
Przydatne informacje
 • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży (2022 r.) i dużą zmienność przepisów – nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy w podanym okresie w Indiach będę obowiązywać jakiekolwiek obostrzenia. Więcej na temat obostrzeń w tym kraju przeczytacie w tym miejscu.

 • Jeśli wasza podróż zostanie zakłócona w związku z pandemią koronawirusa, Lufthansa oferuję zmianę daty podróży, voucher lub zwrot środków.

 • Podróżując do Indii pamiętajcie o konieczności posiadania wizy. Możecie aplikować o nią on-line. Po ponownym otwarciu na turystykę władzę kraju zapowiedziały wystawianie wiz za darmo.

 • Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!

 • Zapoznajcie się koniecznie z naszym poradnikiem, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.

 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

 • Zabierzcie na wakacje kartę Twisto i oszczędzajcie na kursie wymiany walut – bez opłat i prowizji. Advertisement

 • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

 • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »