Fly4free.pl

Ferie zimowe na Kubie: tanie loty do Hawany z Warszawy od 2094 PLN

2094 PLN
auto na Kubie
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Lena Wurm
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na egzotyczne ferie na jednej z karaibskich wysp? Wybierzcie się na Kubę, gdzie znajdziecie przepiękne plaże, fantastyczną pogodę i niepowtarzalny klimat. Dostępnych jest kilka terminów w lutym.

Do Hawany polecicie zimą, więc możecie przeżyć egzotyczne ferie, przykładowo w dniach 11–25 lutego. Czekają was loty z lotniska Chopina w Warszawie, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczych Air France. Po drodze spodziewajcie się przesiadek w Paryżu na lotnisku im. Charlesa de Gaulle’a.

Powyższa data wam nie odpowiada? Nic straconego! Możecie skorzystać z innych terminów w atrakcyjnych cenach: 7–14 lutego, 15–22 lutego, 14–22 lutego lub 11–23 lutego.

Termin podróży: luty
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny

Jak zaplanować wyjazd na Kubę?

Jak Kuba to klasyczne samochody! Skorzystajcie z oferty lokalnych firm w Hawanie i wybierzcie się na wycieczkę amerykańskim klasykiem! W trakcie przejazdu będziecie mogli zobaczyć wiele ciekawych miejsc, na przykład promenadę Malecon czy El Capitolio.

Poza tym w stolicy warto odwiedzić liczne zabytki. W mieście znajdziecie zamek i fort Morro, zamek de la Real Fuerza, Katedrę Niepokalanego Poczęcia oraz Plaza de la Catedral. Polecam wam przyjść na Plaza Vieja, czyli Stary Rynek. Niewątpliwie powinniście też przespacerować się Habana Vieja, czyli dzielnicą, w której będziecie mogli podziwiać piękną zabudowę starej części Hawany. W mieście znajdziecie także muzeum Ernesta Hemingwaya.

Jeśli jesteście fanami plażowania, odwiedźcie kurort Varadero, w którym znajdziecie przepiękne, karaibskie plaże. Dostaniecie się tam autobusem VIAZUL. Bilet w jedną stronę kosztuje 10 dolarów za osobę.

Hawana ulica
Foto: Delpixel / Shutterstock
Hawana panorama miasta
Foto: Shutterstock
Foto: damn12 / Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Przylot na Kubę jest możliwy wyłącznie z negatywnym wynikiem testu PCR wykonanego w ciągu ostatnich 72h. Aktualne restrykcje i ograniczenia spowodowane pandemią koronawirusa, możecie śledzić pod tym linkiem.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa 10-dniowa kwarantanna, z której można się zwolnić, wykonując test po 7 dniach. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Sporo przydanych informacji oraz wskazówek dotyczących podróżowaniu po Kubie znajdziecie w tym temacie na forum.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego?Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »