Fly4free.pl

Kuba all inclusive: 12 dni w Varadero za 4397 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel

4397 PLN
Plaża na Kubie
Foto: Kamira / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Delikatny piasek na Playa Varadero, imprezy do białego rana w House of Music oraz wygodna opcja 4* hotelu z all inclusive. Wypoczynek na Karaibach będzie niezapomnianym przeżyciem oraz świetnym miejscem na relaks. Naładujcie swoje baterie na Kubie!

W ramach przygotowanego przeze mnie planu podróży wasza wycieczka potrwa od 25 marca do 6(7) kwietnia. W drodze na Kubę czekają was krótkie, niezbyt uciążliwe przesiadki w Kopenhadze, Toronto oraz we Frankfurcie. Na Karaiby polecicie na pokładzie linii Air Canada Rouge oraz Lufthansa.

Wybierając się na Kubę proponuję nie korzystać z najtańszych opcji zakwaterowania, lecz zatrzymać się w 4* resorcie z all inclusive. Dzięki temu odpadnie wam problem z codziennym wyżywieniem, a nadal będziecie mogli odkrywać okolicę na własną rękę.

Termin podróży: 25 marca – 6 kwietnia
Wylot z: Warszawy
Linie lotnicze: Air Canada Rouge, Lufthansa
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel z all inclusive

12 dniowa wycieczka na Kubę kosztować was będzie 4397 PLN/osoba przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel4200 PLN/2 osoby

Na miejscu wybierzcie dla siebie 4* hotel Brisas del Caribe z wygodną opcją all inclusive.

Hotel na Kubie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć na Kubie?

Plaże Kuby powinny kojarzyć się wam przede wszystkim z długim wybrzeżem, białym, drobnym piaskiem oraz rafą koralową. Varadero to jeden z bardziej znanych kurortów na wyspie, gdzie znajdziecie mnóstwo atrakcji: począwszy od aktywności w wodzie (nurkowanie, snorkeling) lokalne bary i restauracje oraz imprezy i dyskoteki – zabawa w rytmie salsy trwa tam do białego rana.

Macie ochotę trochę pozwiedzać? We wschodniej części wyspy znajdziecie szlaki trekkingowe prowadzące do kompleksu jaskiń Cueva Ambrosio z ich starożytnymi, indiańskimi malowidłami. Możecie również wybrać się do Cuevas de la Bellamar, gdzie czekają na was wspaniałe formacje skalne, pamiętające czasy jeszcze przed pojawieniem się człowieka. Jeżeli lubicie adrenalinę i przygodę, wybierzcie się na seafari – niezapomniany rejs katamaranem po Morzu Karaibskim, w czasie którego będziecie mogli podziwiać niesamowity, podwodny świat.

Plaża na Kubie
Foto: vvital / Shutterstock
Auto na plaży
Foto: Lena Wurm / Shutterstock
Parasole na plaży
Foto: Kamira / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Wybierając się na Kubę w celach turystycznych musicie posiadać tzw. „kartę turysty”. Możecie ją otrzymać w ambasadzie Kuby w Warszawie, w cenie 22 EUR od osoby.

  • Przełom marca i kwietnia to dobry okres na wizytę na Kubie. Czekają was nieduże różnice temperatur między dniem a nocą oraz niewielkie ryzyko długich opadów deszczu.

  • Gniazdka elektryczne na Kubie posiadają wtyk typu amerykańskiego. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą odpowiednich adapterów.

  • Wybierając się w podróż pamiętajcie o wielowalutowej kartcie Revolut. Dzięki niej nie będziecie tracić na dodatkowych przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »