Fly4free.pl

Mega! Kuba bezpośrednio na pokładzie Dreamlinera z Katowic i Poznania za 1999 PLN! (styczeń-marzec)

1999 PLN
plaza na kubie
Foto: Anton Suslo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Ale cena za wygodny lot prosto z Polski na gorącą Kubę! Macie ochotę pić rum i tańczyć salsę? 😀 Skorzystajcie z wyśmienitej oferty first minute i odwiedźcie Varadero – to prawdziwa „Perła Karaibów”, największy kurort wypoczynkowy i rozrywkowa stolica Kuby. Radzimy się pospieszyć z zakupem, te bilety prawdopodobnie szybko znajdą swoich nowych właścicieli!

Nie ma na co czekać — taka okazja nie trafia się często! Do Varadero polecicie bezpośrednio na pokładzie Dreamlinera PLL LOT, w ramach czarteru realizowanego dla biura podróży Rainbow. Do wyboru macie dwa miasta wylotu: Katowice i Poznań oraz kilka terminów w styczniu, lutym i marcu. W cenę biletu wliczony jest także bagaż rejestrowany — tym razem zabierzecie ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy i wrócicie z wieloma pamiątkami.

Termin podróży: styczeń, luty i marzec
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Wylot z: Katowic i Poznania

Co zobaczyć na Kubie?

Varadero to idealne miejsce na egzotyczny urlop — tutejsza plaża to prawdziwy raj na ziemi, z drobnym piaskiem i turkusową wodą. Dzięki panującym na wybrzeżu warunkom to także świetny punkt dla miłośników sportów wodnych.

W okolicy polecam odwiedzić Fort Castillo san Severino, który znajduje się w mieście Matanzas i bronił kiedyś wybrzeża Kuby przed piratami. Kolejnym wartym zobaczenie miejscem jest Josone Park z mnóstwem restauracji.

Koniecznie musicie wybrać się do Hawany, czyli stolicy Kuby, która oddalona jest od Varadero o około 2 godziny drogi. Odkryjcie wszystkie sekrety miasta, m.in. zamek i fort Morro z XVI w., zamek de la Real Fuerza i Katedrę Niepokalanego Poczęcia.

Varadero stare auto i plaża
Foto: nodff / Shutterstock
plaża varadero
Foto: Kamira / Shutterstock
auto na kubie
Foto: Jan von Uxkull-Gyllenband / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży i dużą zmienność przepisów nie podajemy konkretnych informacji dotyczących obostrzeń na Kubie. Natomiast aktualne restrykcje i ograniczenia spowodowane pandemią koronawirusa, możecie śledzić pod tym linkiem.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa 10-dniowa kwarantanna, z której można się zwolnić, wykonując test po 7 dniach. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

  • Sporo przydanych informacji oraz wskazówek dotyczących podróżowaniu po Kubie znajdziecie w tym temacie na forum.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Kto leci na tydzień na Kubę???Beznadziejnego oferta, drogo i żadne MEGA 
Mojito123, 30 lipca 2021, 6:11 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »