Fly4free.pl

Kreta w wersji tylko dla dorosłych: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1549 PLN (wyloty z Katowic lub Warszawy)

Foto: leoks / Shutterstock
od
1549 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
17.10.2021 - 24.10.2021

Chcielibyście nieco zaszaleć jeszcze w tym roku? Październik to idealna pora, by wybrać się na wycieczkę na grecką wyspę. Wciąż będziecie mogli skorzystać z przyjemnej aury oraz złapać trochę słońca, nie spotykając jednocześnie tłumów turystów odwiedzających Kretę w wakacje.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

W podróż do Grecji wybierzecie się jeszcze w tym tygodniu, w terminie 17 – 24 października. Czeka was bezpośredni lot na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair Sun, realizowany z Katowic lub Warszawy. Będziecie mogli zabrać ze sobą zarówno bagaż podręczny, jak i rejestrowany.

Na Krecie będziecie zakwaterowani w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu City Green. Dogodna lokalizacja w centrum Hersonissos zapewni wam bezpośredni dostęp do najważniejszych atrakcji kurortu, a polityka obiektu (dotycząca zakwaterowania wyłącznie dorosłych gości) święty spokój 😉 natomiast udogodnienia w postaci 2 basenów oraz wyżywienia z all inclusive – beztroski, komfortowy wypoczynek!

Termin podróży: 17 – 24 października
Wylot z: Katowic i Warszawy
Linia lotnicza: Ryanair Sun
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: TUI
Foto: TUI
Foto: TUI

Co zobaczyć w czasie wycieczki?

Na Krecie znajdziecie wszystko, czego potrzeba do udanego wypoczynku. Złoty piasek na plażach wspaniale kontrastuje z turkusem wody w zatokach, a starożytne budowle przywodzić będą na myśl historię, która ciągnie się od tysiącleci. Natomiast wyśmienita lokalna kuchnia będzie prawdziwą rozkoszą dla podniebienia. Gotowi na spotkanie przygody?

Choć będziecie zakwaterowani w 4* hotelu z all inclusive w centrum turystycznego kurortu, proponuję wam również wybrać się poza mury kompleksu, by na własną rękę odkrywać atrakcje wyspy. A tych jest sporo: słynna laguna Balos, zabytkowa Chania, pozostałości monastyru Moni Katholiko, starówka w Retimno oraz zachody słońca w Falasarnie. Marzy wam się niezapomniane zdjęcie z podróży? Zrobicie je na plaży w okolicach Elafonisi.

Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu wybierając się do Grecji, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem: przedstawienia dowodu szczepienia (minimum 14 dni po drugiej dawce), okazania negatywnego wyniku PCR lub dowodu wyzdrowienia z COVID-19 (między 2-9 miesięcy temu).

  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Grecji przeczytacie tutaj.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test (w kraju) i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2.

  • W tym miejscu możecie sprawdzić bardzo dobre opinie hotelu.

  • Szukacie praktycznych wskazówek odnośnie wyjazdu na Kretę? Zajrzyjcie koniecznie na nasze forum.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »