Fly4free.pl

Kraków: Świetny 5* hotel ze śniadaniami od 189 PLN za pokój

Foto: Travelist
Zamieszkaj w komfortowych warunkach w posiadającym znakomite opinie obiekcie Dwór Kościuszko. Dostępnych jest bardzo dużo terminów od stycznia do marca, również w weekendy.

Zakwaterowanie dla maksymalnie 2 osób już od 189 PLN za noc. Aby skorzystać z oferty zarejestrujcie się w serwisie Travelist. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna i zajmie tylko chwilę.

Co na Ciebie czeka?

Zabytkowy dworek, w którym dziś mieści się 5-gwiazdkowy hotel Kościuszko, przed laty wchodził w skład dawnej letniej rezydencji biskupów krakowskich. W XVI w. bywali tu m.in. Jan Kochanowski, Szymon Szymonowic i Łukasz Górnicki, a 200 lat później w dworskim parku odpoczywał ponoć sam Tadeusz Kościuszko. Położenie w pewnym oddaleniu od centrum oraz zielone, parkowe otoczenie sprzyja wyciszeniu i zwolnieniu tempa, jednocześnie zaś wystarczy wsiąść w taksówkę lub tramwaj i po 15 minutach można znaleźć się w sercu Starego Miasta.

Oferta zawiera śniadania, parking i internet Wi-Fi.

Obiekt posiada znakomite opinie.

Opinie

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Z jednej strony mały park, to fakt - ale z drugiej Opolska, jedna z najbardziej ruchliwych ulic w Krakowie
fitz, 12 stycznia 2017, 16:11 | odpowiedz
jak ktoś chce zwiedzić kraków to proponuję przed rezerwacją dobrze się zastanowić i spojrzeć na mapę. cięzko sobie wyobrazić gorszą lokalizację no może jakiś kurdwanów byłby gorszy, obok park w którym nocą można zażyć świeżego smogu bo z jednej strony opolska z drugiej domki jednorodzinne w okolicznych wioskach.
sebaa, 12 stycznia 2017, 16:23 | odpowiedz
poczekam az bedzie za 39
typowy Janusz, 12 stycznia 2017, 16:24 | odpowiedz
Sprawdziłem termin 25-26.03.2017. Na Travelist (gdzie reklamuję 58% zniżkę!) pokój LUX kosztuje 239zł, a na Booking.com ten sam 276zł.
neokrass, 13 stycznia 2017, 9:32 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »