Fly4free.pl

Szalona Środa w PLL LOT: krajowe podróże już od 110 PLN! Wakacyjne (i nie tylko) terminy oraz wiele tras

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
110 PLN
Oferta nieaktualna
Dreamliner PLL LOt
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Szymon Mucha / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Polskie Linie Lotnicze LOT rzucają rękawice PKP Intercity! W sezonie urlopowym, ale nie tylko, dostępne są przeloty pomiędzy polskimi miastami już od 55 PLN (w jedną stronę)! Wypoczynek nad Bałtykiem, relaks w Krainie Tysiąca Jezior, zwiedzanie m.in. Krakowa lub Warszawy, a może wizyta „w stolicy” winnic, czyli Zielonej Górze?

Po Polsce podróżować możesz w okresie pomiędzy 7 czerwca a 27 października. Dostępnych jest wiele terminów w „gorącym” okresie wakacyjnych wyjazdów, jak i w tym obejmującym dni wolne od pracy (piątek-niedziela).

W poniższym zestawieniu znajdziesz tylko „małą” część dostępnych kombinacji. Pamiętaj, że wszystkie loty są bezpośrednie i odbędziesz je na pokładzie samolotów PLL LOT. Bez dodatkowych opłat będziesz mógł zabrać ze sobą bagaż podręczny.

Termin podróży: 7 czerwca – 27 października
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Hotel od 343 PLN/2 osoby/noc

W stolicy kraju rekomenduję ci noclegi w hotelu ibis Warszawa Centrum, który od Muzeum Powstania Warszawskiego oddalony jest o 5 minut spokojnego spaceru.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Szczecinie postaw na pobyt w 4* hotelu Radisson Blu. Znajduje się on w bliskim sąsiedztwie takich atrakcji jak: Filharmonia Szczecińska, Zamek Książąt Pomorskich i Wały Chrobrego. 

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Gdańsku zatrzymaj się w 4* hotelu Mercure Stare Miasto, który jak sama nazwa wskazuje, znajduje się w odległości 400 metrów od pięknego Starego Miasta. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 140 PLN/osoba

Chcesz więcej dowiedzieć się o historii Krakowa ? Zarezerwuj wycieczkę na Wawel wraz z przewodnikiem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »