Fly4free.pl

Szalona Środa w PLL LOT: krajowe podróże już od 110 PLN! Wakacyjne (i nie tylko) terminy oraz wiele tras

110 PLN
Oferta nieaktualna
Dreamliner PLL LOt
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Szymon Mucha / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Polskie Linie Lotnicze LOT rzucają rękawice PKP Intercity! W sezonie urlopowym, ale nie tylko, dostępne są przeloty pomiędzy polskimi miastami już od 55 PLN (w jedną stronę)! Wypoczynek nad Bałtykiem, relaks w Krainie Tysiąca Jezior, zwiedzanie m.in. Krakowa lub Warszawy, a może wizyta „w stolicy” winnic, czyli Zielonej Górze?

Po Polsce podróżować możesz w okresie pomiędzy 7 czerwca a 27 października. Dostępnych jest wiele terminów w „gorącym” okresie wakacyjnych wyjazdów, jak i w tym obejmującym dni wolne od pracy (piątek-niedziela).

W poniższym zestawieniu znajdziesz tylko „małą” część dostępnych kombinacji. Pamiętaj, że wszystkie loty są bezpośrednie i odbędziesz je na pokładzie samolotów PLL LOT. Bez dodatkowych opłat będziesz mógł zabrać ze sobą bagaż podręczny.

Termin podróży: 7 czerwca – 27 października
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Hotel od 343 PLN/2 osoby/noc

W stolicy kraju rekomenduję ci noclegi w hotelu ibis Warszawa Centrum, który od Muzeum Powstania Warszawskiego oddalony jest o 5 minut spokojnego spaceru.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Szczecinie postaw na pobyt w 4* hotelu Radisson Blu. Znajduje się on w bliskim sąsiedztwie takich atrakcji jak: Filharmonia Szczecińska, Zamek Książąt Pomorskich i Wały Chrobrego. 

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Gdańsku zatrzymaj się w 4* hotelu Mercure Stare Miasto, który jak sama nazwa wskazuje, znajduje się w odległości 400 metrów od pięknego Starego Miasta. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 140 PLN/osoba

Chcesz więcej dowiedzieć się o historii Krakowa ? Zarezerwuj wycieczkę na Wawel wraz z przewodnikiem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »