Egzotyczna Azja: Krabi, Kuala Lumpur, Lombok, Bali i Singapur z wylotem z Gdańska za 1694 PLN
Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na początku wiosny do Tajlandii, Malezji oraz Indonezji. Za podróż z wylotem z Gdańska zapłacicie jedynie 1694 PLN.
Podczas tej niesamowitej wyprawy będziecie mieli okazję wypocząć na rajskich plażach, eksplorację ciekawych krajobrazów, czy też zwiedzanie tętniących życiem aglomeracji. Odwiedzicie Krabi – jeden z najpiękniejszych regionów Tajlandii, stolicę Malezji, położony na archipelagu Małych Wysp Sundajskich Lombok oraz Bali, a także kosmopolityczny Singapur.
Plan podróży:
Norwegian | Gdańsk – Krabi | 608 PLN | 26 (27) marca
Air Asia | Krabi – Kuala Lumpur | 108 PLN | 2 kwietnia
Air Asia | Kuala Lumpur – Lombok | 103 PLN | 4 kwietnia
Lion Air | Lombok – Denpasar | 66 PLN | 8 kwietnia
Air Asia | Denpasar – Singapur | 168 PLN | 12 kwietnia
Scoot | Singapur – Berlin | 641 PLN | 15 kwietnia
W podróż udacie się tylko z bagażem podręcznym. Za bagaż rejestrowany (nadawany do luku) będziecie musieli dodatkowo zapłacić.
W Krabi proponuję Wam hotel Thip Residence, położony 6 minut spacerem od plaży. Oferuje on odkryty basen otoczony tropikalnym ogrodem. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w lodówkę, sejf oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. W łazience znajduje się prysznic i bezpłatny zestaw kosmetyków.
Hotel Expressionz By Kl Suites znajduje się w Kuala Lumpur w odległości 2.8 km od Petronas Twin Towers. Goście mają do dyspozycji odkryty basen. Wszystkie pokoje posiadają na wyposażeniu klimatyzację, telewizor z płaskim ekranem, aneks kuchenny z lodówką, minibarem oraz zestawem do parzenia kawy oraz prywatną łazienkę.
Golden Palace Hotel Lombok jest dogodnie położony w popularnej dzienlicy Mataram. Oferuje on siłownię, salę fitness, saunę oraz basen odkryty. Wszystkie pokoje są gustownie urządzone i wyposażone w bezprzewodowe WiFi, telewizor oraz prywatną łazienkę.
Na Bali proponuję pobyt w Ganga Hotel & Apartment. Obiekt położony jest w centrum miasta, 3 kilometry od plaży Legian Beach. Goście mogą korzystać z odkrytego basenu i restauracji. Każdy nowoczesny pokój dysponuje sejfem, częścią wypoczynkową oraz telewizorem z płaskim ekranem, dostępem do kanałów telewizji satelitarnej i bezpłatnym WiFi.
W Singapurze proponuję Wam ofertę pobytu w Bright Star Hotel. Obiekt jest położony w pobliżu centrów handlowych i z łatwym dostępem do transportu publicznego. Pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i prywatną łazienkę. Można korzystać z bezpłatnego WiFi.
Hurghada od 1456 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Marsa Alam od 2364 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Sharm El Sheikh od 1429 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Szczecin)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?