Fly4free.pl

Majówka 2016: Korsyka i Sardynia w jednej podróży z Berlina za 270 PLN

Oferta wyprzedana
Foto: Pawel Kazmierczak, ShutterStock.com
Bardzo dobra cena wycieczki z Berlina na przełomie kwietnia i maja. Korzystamy z dodatkowego wolnego dnia i zwiedzamy dwie piękne wyspy - Korsykę i Sardynię. Za przeloty i prom zapłacimy tylko 270 PLN przy dwóch podróżnych.

Podróżujemy na pokładzie samolotu linii easyJet z bagażem podręcznym o maksymalnych rozmiarach 50 x 40 x 20 cm bez limitu wagowego. Jedna opłata rezerwacyjna dzielona na kilku pasażerów. Na naszych przykładach podajemy ceny za osobę przy dwóch podróżnych.

Naszą podróż rozpoczynamy 27 kwietnia przelotem z Berlina do Bastii na Korsyce z krótką ale wystarczającą przesiadką w Genewie. Do stolicy Niemiec wrócimy 5 maja bezpośrednio z Olbii na Sardynii. Za bilety lotnicze zapłacimy 192 PLN.

11.02.16 - EJ1

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z multiwyszukiwarki HotelsCombined lub na Booking.com.

Do i z Berlina tanio dojedziemy korzystając z usług przewoźników PolskiBus oraz Lux Express

Z Korsyki (Bonifacio) na Sardynię (Santa Teresa Gallura) popłyniemy promem Saremar. Bilety dla dwóch osób kosztują 35,2 EUR (ok. 156 PLN). Cena przepraw promowych jest stała niezależnie od terminu. W tej chwili możemy zarezerwować bilety na terminy do marca br. Bilety na przełomie kwietnia i maja pojawią się w systemie rezerwacyjnym Saremar już wkrótce. Rezerwacji dokonamy tutaj >>>.

11.02.16 - Prom 3

Długość pobytu na każdej z wysp ustalicie sami zachowując atrakcyjną cenę wycieczki.

Na Korsyce i na Sardynii warto wypożyczyć samochód, by szybko i wygodnie zwiedzić największe atrakcje obu wysp.

Podsumujmy:

  • Przeloty Berlin – Bastia oraz Olbia – Berlin kosztują 384 PLN (2 osoby), czyli 192 PLN od osoby.
  • Przeprawa promowa pomiędzy wyspami to koszt 156 PLN (2 osoby), czyli 78 PLN od osoby.

Łączny koszt wycieczki to zaledwie 540 PLN (dla 2 osób), czyli 270 PLN od osoby. To bardzo dobra cena, warto więc skorzystać z naszej propozycji!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Panie Marcinie! O ile sam deal jest naprawdę ciekawy (pomijam fakt, iż cena lotu z Olbii do Berlina w międzyczasie wzrosła) - o tyle wprowadza Pan w błąd czytelników, pisząc o dostępności i cenie połączenia promowego pomiędzy Korsyką i Sardynią. Napisał Pan: "Bilety na przełomie kwietnia i maja pojawią się w systemie rezerwacyjnym Saremar już wkrótce". Nie. Bilety się nie pojawią. Linia kończy swoje usługi na tej trasie z dniem 01.04.2016!. Poniżej oficjalna informacja, która jest wytłuszczona na głównej stronie Saremar: AVVISO ALL'UTENZA. Si informa la gentile Clientela che la Saremar SpA dal 1 aprile 2016 cesserà il proprio servizio di linea con le isole minori sarde e la Corsica. ... to tak w temacie precyzji przekazu, aby ktoś nie był potem zdziwiony... ;-)
OradeaOrbea, 12 lutego 2016, 12:33 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »