Fly4free.pl

Urlop na Korfu za 995 PLN. Loty z 2 miast + 11 noclegów przy plaży

995 PLN
Korfu widok zatoki
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Kess16 / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Na początku jesieni wybierzcie się na wypoczynek na jedną z greckich wysp. To dobry czas, aby jeszcze skorzystać ze słonecznej pogody i niskich cen poza wysokim sezonem.

Z Polski wyruszycie 21 września, a w Grecji spędzicie 11 dni. Za bilety z Wrocławia lub Poznania zapłacicie 399 PLN/os. W cenie biletów otrzymacie bagaż podręczny i rejestrowany, co jest dużym atutem tej oferty. Do kompletu proponuję zakwaterowanie w pensjonacie leżącym bardzo blisko plaży. Za 11 noclegów zapłacicie 1191 PLN/2 os. (596 PLN/os.). Do miejsca zakwaterowania możecie dojechać lokalnym transportem lub wynajętym autem. Pogoda na wyspie nie powinna was rozczarować!

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny. Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 20 kg.

Pensjonat Rose Garden Rooms znajduje się zaledwie 50 metrów od plaży w miejscowości Moraitika. Do dyspozycji będziecie mieli klimatyzowane pokoje z balkonem z widokiem na ogród i góry lub na Morze Jońskie. W łazience znajduje się prysznic. Wliczając podatki za 11 noclegów zapłacicie 1191 PLN/2 os.

Wypożyczonym samochodem dojedziecie do miejsca zakwaterowania, a także zobaczycie wszystkie atrakcje na wyspie.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »