Fly4free.pl

All inclusive na Korfu za 1869 PLN. Tydzień w 3* hotelu z widokiem na pas startowy lotniska! (wyloty z 5 polskich miast)

Samolot na Korfu
Foto: vivooo / Shutterstock
od
1869 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
14.10.2021 - 21.10.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Spakowani? Jeżeli chcielibyście złapać trochę słońca na południu Europy – ruszajcie w tym tygodniu na Korfu! W Grecji czeka na was świetny 3* hotel, gdzie poza oddawaniem się beztroskiemu wypoczynkowi z all inclusive, będziecie mieli niepowtarzalną szansę podziwiać samoloty lądujące na wyspie.

W podróż do Grecji wybierzecie się już niedługo, bowiem w terminie 14 – 21 października. Czekają was bezpośrednie loty na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair z wliczonym bagażem rejestrowanym, a jako miejsce wylotu macie do wyboru aż 5 polskich miast!

Na Korfu zatrzymacie się w wyjątkowym hotelu. 3* The Royal Grand oferuje zakwaterowanie w klasycznie urządzonych, eleganckich pokojach, odkryty basen, bogatą ofertę all inclusive oraz wspaniałe widoki na okoliczną zatokę wraz z pasem startowym lotniska.

Termin podróży: 14 – 21 października
Wylot z: Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania lub Warszawy
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: TripAdvisor
Foto: TripAdvisor
Foto: TripAdvisor

Co warto zobaczyć na Korfu?

Październik to świetny okres, by wybrać się na wycieczkę do Grecji. Spodziewajcie się temperatur dochodzących do 24 stopni Celsjusza, wielu promieni słońca oraz wspaniałych widoków niemal na wyłączność. Nie natkniecie się wtedy na tłumy turystów odwiedzających wyspę latem.

Mimo iż wybrałem dla was zakwaterowanie w hotelu z all inclusive, grzechem byłoby spędzić cały czas tylko na terenie kompleksu. Korfu to Grecja w pigułce – na wyspie znajdziecie wszystko, z czego słynie Hellada. Wybierzcie się podziwiać zachód słońca w okolicach Kanału Zakochanych, odwiedźcie malowniczą plażę w okolicach Porto Timoni, zobaczcie imponujące siedliska ptaków w okolicach jeziora Korrison, a na koniec udajcie się na zwiedzanie Kerkyry – starożytnej stolicy Korfu.

Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu wybierając się do Grecji, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem: przedstawienia dowodu szczepienia (minimum 14 dni po drugiej dawce), okazania negatywnego wyniku PCR lub dowodu wyzdrowienia z COVID-19 (między 2-9 miesięcy temu).

  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Grecji przeczytacie tutaj.

  • Obecnie na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Zasada ta nie dotyczy osób, które przeszły pełen cykl szczepień.

  • W ramach wybranej formuły wyżywienia (all inclusive) czekają na was codzienne śniadania, obiady oraz kolacje (wszystkie w formie bufetu), przekąski w ciągu dnia, ciasta, kawa, herbata, a także napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkohole.

  • Przeczytajcie relację z Korfu przygotowaną przez naszych czytelników.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »