Fly4free.pl

Konkurs: wymyśl oraz uzasadnij nową trasę i wygraj 50% zniżkę na przejazdy z Hoperem

Foto: Hoper.pl

Nie macie ochoty czekać na dworcu lub przystanku oraz dźwigać bagaży? Hoper zabierze Was z domu, hotelu czy sanatorium i dowiezie pod wskazany adres w Polsce lub za granicą.

Każdy kto przystąpi do zabawy i wyśle konkursowe zgłoszenie otrzyma 15% zniżki na pierwszy przejazd z Hoperem. Natomiast w finale konkursu do zdobycia nawet 50% rabatu na usługę Hopera.

Zadanie konkursowe

Przyłącz się do zabawy, weź udział w konkursie i zdobądź 50% zniżkę na przejazd z Hoperem!

Zadaniem konkursowym jest zaproponowanie nowej trasy (krajowej lub międzynarodowej) dla Hoper. Trasę należy kreatywnie uzasadnić.  PRZYJMOWANIE ZGLOSZEŃ ZAKOŃCZONE

Redakcyjne jury wybierze cztery osoby, które najciekawiej uzasadnią proponowaną trasę dla Hopera. Każdy z czterech laureatów otrzyma voucher uprawniający do 50% zniżki na przejazd z Hoperem. Można go wykorzystać na przejazdy do 31 grudnia 2021 roku.

Osoby, które przystąpią do zabawy otrzymają po wysłaniu konkursowego zgłoszenia kod rabatowy uprawniający do skorzystania z 15% zniżki na usługi Hopera! Indywidulany kod zostanie wyświetlony po wysłaniu zgłoszenia. Z rabatu można skorzystać do 31 grudnia 2021 roku.

Zgłoszenie konkursowe

Zgłoszenie do konkursu możecie przesłać wyłącznie poprzez dedykowany formularz, który dostępny jest dla zalogowanego użytkownika konta Fly4free.pl. Każdy z uczestników możne przesłać tylko jedno zgłoszenie. Dla proponowanej trasy i jej uzasadnienia obowiązuje limit do 1000 znaków wraz ze spacjami.

Pamiętajcie, udział w zabawie może wziąć każdy czytelnik, który posiada konto użytkownika i włączył powiadomienia o ofertach od Fly4free.pl

Kliknij tutaj i wyślij zgłoszenie >> PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ ZAKOŃCZONE

Na konkursowe propozycje redakcyjne jury czeka do piątku 11 czerwca br. do godziny 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone w niedzielę 13 czerwca w aktualizacji tekstu konkursowego. Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

AKTUALIZACJA 13 czerwca 2021 r.

Dziękujemy za wszystkie konkursowe zgłoszenia oraz wspólną zabawę. Poniżej prezentujemy nagrodzone propozycje nowych tras i ich uzasadnienia:

Proponuję trasę ze Szczecina do Lublina. Nowa trasa połączyłaby kilka akademickich miast, w tym Poznań czy Łódź. Dla studentów zwłaszcza z mniejszych miejscowości byłaby to dobra alternatywa transportowa, ale nie tylko…. ponieważ w Poznaniu mieszka moja ukochana dziewczyna, którą poznałem w Łodzi, a w Lublinie rodzice. Są więc powody do szybkiego połączenia Hoperem z zachodu na wschód!

Proponuję trasę z Warszawy przez Kraków do Katowic. Uzasadnienie: nowa linia Hopera mogłaby połączyć trzy duże lotniska, z których często korzystam, dwa centra akademickie, co byłoby z korzyścią dla tych, którzy się tam kształcą oraz dwie stolice dawną i obecną.

Moja propozycja trasy to połączenie Suwałk czyli najzimniejszego miejsca w kraju ze słonecznym i sanatoryjnym Buskiem-Zdrój. Uzasadnić mi będzie łatwo, bowiem Suwałki to najzimniejsze miasto w Polsce, a Busko-Zdrój wręcz przeciwnie – ma najwięcej ciepłych i słonecznych dni.

Trasa Gdańsk – Zakopane. Kocham góry, kocham morze, Hoper połączyć mi je pomoże. Trasa szybka i łagodna, wiec podróż będzie wygodna. Zatem Hoperze mój drogi połącz oto dwie te drogi. Nie mi góry będą bliskie, tak jak morze me faliste.

Foto: Hoper.pl

Hoper to usługa transportowa „od adresu do adresu” (door-to-door). Połączenia obsługiwane są przez komfortowe i szybkie 9-osobowe minivany. Pojazdy nie zatrzymują się na przystankach i dworcach autobusowych. Przejazd odbywa się między wskazanymi przez pasażera adresami początku i końca podróży, którymi mogą być adresy: domu, sanatorium, lotniska, hotelu, pensjonatu, akademika, miejsca pracy, urzędu czy innej dowolnej lokalizacji. Hoper obsługuje wszystkie, nawet najmniejsze, miejscowości w obrębie trasy.

Hoper obsługuje trasy krajowe oraz trasy międzynarodowe. Na podstronach prezentujących trasy Hopera, można sprawdzić, czy konkretna miejscowość znajduje się w obszarze usług.

Najwygodniejszą formą sprawdzania połączeń Hopera jest wyszukiwarka, która znajduje się na stronie przewoźnika. Wystarczy wpisać miejscowość startową, docelową i datę przejazdu. Po kliknięciu “Znajdź przejazd” zostanie zaprezentowana opcja podróży, wraz z ceną biletu oraz orientacyjną godziną odjazdu.

Foto: Fly4free.pl

Bądź na bieżąco, nie przegap okazji i otrzymuj za darmo kody zniżkowe

Pamiętaj, że jako zarejestrowany użytkownik Fly4free.pl otrzymujesz najszybciej dostęp do informacji o super ofertach podróży i dzięki darmowym powiadomieniom nigdy nie przegapisz żadnej oferty. Za pomocą konta możesz wygodnie ustawiać jakie powiadomienia i w jakich kanałach chcesz otrzymywać. Sam wybierasz czy będzie to e-mail czy telefon. Dodatkowo możesz ograniczyć powiadomienia tylko do wylotów z żądanego regionu. Do konta użytkownika Fly4free.pl zalogujesz się przez aplikację, stronę mobilną lub na komputerze. Więcej przeczytasz tutaj

Pobierz aplikację Fly4free.pl już dziś!

Pobierz w App StorePobierz z Google PlayOdkrywaj w AppGallery

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »