Fly4free.pl

Konkurs: wygraj bilety na wakacyjne podróże z FlixBusem

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Max Threlfall Photo / FlixBus.pl

Wakacje już tuż tuż, a Ty tęsknisz za podróżowaniem? Nic straconego, zaplanuj dokąd chcesz pojechać, nad morze, w góry, a może nad jeziora? Weź udział w konkursie i wygraj darmowe bilety na przejazdy z FlixBusem.

Każdy kto przystąpi do zabawy i wyśle konkursowe zgłoszenie otrzyma kod rabatowy, który o 15% obniży cenę biletów na wakacyjne przejazdy. Natomiast w finale konkursu na laureatów czekają nagrody w postaci darmowych biletów!

Zadanie konkursowe

Przyłącz się do zabawy, weź udział w konkursie i zdobądź darmowe bilety na wakacyjne podróże z FlixBusem!

W zadaniu konkursowym napisz dokąd i dlaczego właśnie tam chcesz pojechać na wakacyjny wypoczynek? 

PRZYJMOWANIE KONKURSOWYCH ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE

Redakcyjne jury wybierze pięć osób, które najciekawiej uzasadnią swoją odpowiedź. Każdy z pięciu laureatów otrzyma dwa vouchery uprawniające do rezerwacji darmowych biletów (jeden voucher = jeden bilet). Vouchery można wykorzystać na rezerwacje przejazdów do 31 sierpnia 2021 roku.

Dodatkowo osoby, które przystąpią do zabawy po wysłaniu konkursowego zgłoszenia otrzymają kod rabatowy uprawniający do 15% rabatu przy rezerwacji biletów od FlixBusa. Indywidulany kod zostanie wyświetlony po wysłaniu zgłoszenia. Z rabatu można skorzystać na podróże do 31 sierpnia 2021 roku.

Zgłoszenie konkursowe

Zgłoszenie do konkursu możecie przesłać wyłącznie poprzez dedykowany formularz, który dostępny jest dla zalogowanego użytkownika konta Fly4free.pl. Każdy z uczestników możne przesłać tylko jedno zgłoszenie. Obowiązuje limit do 1000 znaków wraz ze spacjami. Udział w zabawie może wziąć każdy czytelnik, który posiada konto użytkownika i włączył powiadomienia o ofertach od Fly4free.pl

Kliknij tutaj i wyślij zgłoszenie >> /Przyjmowanie zgłoszeń zostało zakończone/

Na konkursowe propozycje redakcyjne jury czeka do piątku 18 czerwca br. do godziny 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone w niedzielę 20 czerwca w aktualizacji tekstu konkursowego. Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

AKTUALIZACJA 20 czerwca 2021 r.

Dziękujemy za wszystkie konkursowe zgłoszenia dot. wakacyjnego wypoczynku oraz wspólną zabawę. Redakcyjne jury nagrodziło pięciu laureatów:

Marzymy o podróży do otulonego z każdej strony włoskimi górami Bolzano! Stąd możemy w godzinę teleportować się w najpiękniejsze miejsca na świecie. Tęsknimy za espresso z widokiem na Dolomity, za pyszną włoską pizzą po całym dniu trzymania się łańcuchów na żelaznych drogach. Za czasem, który odmierza przejechane kilometry, a nie tylko godziny przed komputerem. Nie mamy samochodu, ale mamy bakcyla. I dwa plecaki gotowe, żeby je w sekundę spakować, załadować do autobusu i obudzić się rano w innym świecie.

Chciałabym pojechać GDZIEKOLWIEK! Gdziekolwiek gdzie:
– będę w stanie odpocząć od miejskiego zgiełku i zresetować umysł pracujący na pełnych obrotach
– spotkam ludzi życzliwych i zainteresowanych po prostu CZŁOWIEKIEM i jego dobrem
– doznam maksimum uśmiechu i wszechobecnego szczęścia
– zjem pyszne, lokalne przysmaki łechtające podniebienie
– znów zacznę śmiać się W GŁOS
– wciągnę w płuca piękno lokalnej architektury
– odkryję na nowo skarby matki natury
– znów przekonam się o tym, że świat jest PIĘKNY!
A czy będzie to Praga, Berlin, Wiedeń czy Budapeszt…nieważne! Ważne, by było to miejsce z duszą i sercem! 🙂

Gdy morze pełne turystów, a góry wolne od śniegu, to serce moje i dusza nad jeziora chce wyruszać. Czy to Mazury, czy Suwalszczyzna, chcę tam jechać – jak prawdziwy mężczyzna! Flixbus mi to umożliwi, więc wsiadam w autobus i pędzę prosto z Gliwic! Lubię żagle, lubię kajaki, chociaż w tym roku chyba postawię na ptaki. Lornetkę w plecak wsadzę, choć ornitolog ze mnie żaden. Niech ta piękna chwila trwa! Może tydzień, może dwa

Nie umiem obyć się bez otoczenia wody, z tego względu najlepiej wypoczywa mi się nad morzem. Niczym ryba przepływam spore odległości w poszukiwaniu nowych miejsc, jak foka potrafię wylegiwać się nad brzegiem nieustannie. Bywam też mewą przechadzającą się po plaży i uciekającą od wysokich fal, jak również rakiem grzebiącym w piasku, w poszukiwaniu skarbów tam ukrytych tj. muszle, bursztyny. Lubię szum morza, który mnie uspokaja, napawa pozytywną energią. Najbardziej jednak zachwycają mnie zjawiskowe zachody słońca, dające złudzenie jakby słońce co wieczór topiło się w morzu, by rankiem odrodzić się na nowo i obudzić mnie swoimi promieniami zwiastując nowy dzień. Dlatego chciałabym pojechać do Jastrzębiej Góry, aby móc przeżyć to wszystko o czym napisałam jeszcze raz!

Każda podróż zaczyna się od marzenia. W moim przypadku marzeniami opiekował się tajemniczy MAG, który od dzieciństwa kształtował moje postrzeganie piękna świata. Dosyć szybko udało mi się rozszyfrować jego istotę, gdyż M (Muzyka), A (Architektura), G (Góry) to najmocniejsze bodźce, które działaja na moje zmysły i umysł. Muzyka to rozmowa duszy człowieka ze światem, Architektura to wyraz piękna zamkniętego przez człowieka w formę i przestrzeń, a Góry to najważniejsza dla mnie przestrzeń życia, dzięki której jestem takim, a nie innym człowiekiem. Wszystkie wymienione elementy spotykają się w jednym miejscu o nazwie Salzburg. Miasto Mozarta, ponadczasowego geniusza muzyki, miasto niezwykłej Architektury sięgającej czasów wczesnego średniowiecza, wreszcie miasto położone w Górach, zbudowane wśród alpejskich szczytów, które osłaniają je niczym armia granitowych rycerzy. Moim marzeniem jest pojechać do Salzburga i poznać jego piękno. Wiem, że czeka tam na mnie mój MAG.

Foto: Max Threlfall Photo / FlixBus.pl

FlixBus

FlixBus oferuje przewozy autokarowe od 2013 roku nie tylko na rynku Polskim ale m.in. w wielu krajach Europy. Z niepowtarzalnego połączenia start-upu technologicznego z klasycznym przedsiębiorstwem komunikacyjnym, w bardzo krótkim czasie powstała największa sieć przewozów międzymiastowych w wielu krajach. Aktualne połączenia można sprawdzić w aplikacji przewoźnika lub na www.flixbus.pl, a przejazd można zarezerwować jednym kliknięciem.

Foto: Fly4free.pl

Bądź na bieżąco, nie przegap okazji i otrzymuj za darmo kody zniżkowe

Pamiętaj, że jako zarejestrowany użytkownik Fly4free.pl otrzymujesz najszybciej dostęp do informacji o super ofertach podróży i dzięki darmowym powiadomieniom nigdy nie przegapisz żadnej oferty. Za pomocą konta możesz wygodnie ustawiać jakie powiadomienia i w jakich kanałach chcesz otrzymywać. Sam wybierasz czy będzie to e-mail czy telefon. Dodatkowo możesz ograniczyć powiadomienia tylko do wylotów z żądanego regionu. Do konta użytkownika Fly4free.pl zalogujesz się przez aplikację, stronę mobilną lub na komputerze. Więcej przeczytasz tutaj

Pobierz aplikację Fly4free.pl już dziś!

Pobierz w App StorePobierz z Google PlayOdkrywaj w AppGallery

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »