Fly4free.pl

Pożegnanie wakacji na Krecie: all inclusive w 4* hotelu z aquaparkiem od 2789 PLN. Wylot z Katowic

Oferta wyprzedana
Foto: Georgios Tsichlis / Shutterstock
od
2789 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
29.08.2021 - 05.09.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Coś dla rodzin z dziećmi! Co powiecie na minimalne przedłużenie urlopu wakacyjnego i pobyt na boskiej Krecie w 4* hotelu z aquaparkiem? Skorzystajcie z oferty biura podróży TUI i już teraz zaplanujcie swoje wielkie greckie wakacje w wygodnej formule all inclusive. Laguna Balos, piękna Chania i smaczna, grecka kuchnia czekają na wasze odkrycie 😊

4* hotel TUI SplashWorld Chrispy Resort, położony jest 250 m od najbliższej plaży, około 30 km od słynnej laguny Balos. Tym, co wyróżnia obiekt, jest aquapark, który dosłownie lśni nowością. W kompleksie znajdziecie również 3 baseny, bilard oraz centrum spa. Pokoje w obiekcie są klimatyzowane, wyposażone w Wi-Fi, sejf oraz prywatne łazienki z bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Termin podróży: 29 sierpnia – 5 września
Wylot z: Katowic
Linia lotnicza: Ryanair Sun
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl
Foto: tui.pl
Foto: tui.pl

Co zobaczyć na Krecie?

Obiekt, w którym się zatrzymacie, może pochwalić się świetną lokalizacją, stanowiącą genialną bazę wypadową na okoliczne atrakcje. Jak już wspominałam wcześniej, zaledwie 30 km będzie dzieliło was od słynnej laguny Balos, która określana jest mianem jednej z najpiękniejszych plaż w Europie. Biały piasek, lazurowa woda i ten przepiękny widok to coś, co musicie zobaczyć na własne oczy 😊

Chania oddalona od waszego hotelu będzie o około 22 km. To drugie co do wielkości miasto na Krecie. Warto w nim zobaczyć Port Wenecki z meczetem tureckich Janczarów oraz miejski park z kinem plenerowym. Oprócz tego oczywiście wybierzcie się na pamiątkowe zakupy w centrum miasta.

Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu wybierając się do Grecji, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem: przedstawienia dowodu szczepienia (minimum 14 dni po drugiej dawce), okazania negatywnego wyniku PCR lub dowodu wyzdrowienia z Covid-19 (między 2-9 miesięcy temu).

  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Grecji przeczytacie tutaj.

  • Po powrocie do Polski czeka was 10-dniowa kwarantanna, z której łatwo możecie uwolnić się wykonując test. Z kwarantanny zwolnione są osoby, które przyjęły pełny cykl szczepień.

  • Na naszym forum znajdziecie mnóstwo praktycznych wskazówek odnośnie wyjazdu na Kretę.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.

  • Zabierzcie na wakacje kartę Twisto i oszczędzajcie na kursie wymiany walut – bez opłat i prowizji. Advertisement

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »