Fly4free.pl

Nowoczesny kompleks apartamentów nad Bałtykiem k. Władysławowa za 182 PLN/pokój (duża dostępność terminów)

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
plaża nad Bałtykiem
Foto: Volodymyr Baleha/Shutterstock
od
182 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
20.09.2020 - 30.12.2020
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Potrzebujecie chwili odpoczynku, a najlepiej nad polskim morzem? Zarezerwujcie pobyt w wyjątkowo malowniczo położonym apartamentowcu na klifie, niedaleko Władysławowa.

Najniższą cenę (140 PLN/2 osoby) za noc uzyskacie, decydując się na co najmniej 2-dniowy pobyt. Dostępnych jest wiele terminów od połowy września do końca roku (także w weekendy). Do ceny wliczyłem również dodatkową opłatę za sprzątanie (42 PLN/osoba/dzień).

Dostępne terminy: wrzesień-grudzień
Zakwaterowanie: apartamenty
Wyżywienie: we własnym zakresie

Zarezerwujcie ofertę na stronie Travelist »

Foto: Travelist.pl
Foto: Travelist.pl

Władysławowo i okolica. Co robić?

Do najciekawszych atrakcji należy latarnia morska w pobliskim Rozewiu oraz wieża widokowa w Domu Rybaka. Jeśli nie macie lęku wysokości i chcecie zobaczyć malowniczą panoramę półwyspu Helskiego, koniecznie musicie wejść na jej szczyt.

Zabieracie ze sobą swoje pociechy? Dla nich również znajdzie się kilka ciekawych miejsc. Polecam wizytę w muzeum motyli oraz zobaczyć wystawę kilkumetrowych owadów (obok Lunaparku). To jedyna taka wystawa w Polsce, może nawet i w Europie! Proponuje udać się do Lemur Park w pobliskiej Rumi to miejsce pełne wrażeń, gwarantujące rozrywkę dla całej rodziny.

Coś dla fanów sportów wodnych? Około 4 km dzieli obiekt od Zatoki Puckiej, która cieszy się popularnością wśród miłośników windsurfingu i kitesurfingu.

Na najlepszą rybę z frytkami polecam wybrać się do smażalni Klipper. Mnóstwo pozytywnych rekomendacji oraz opinii świadczy o tym, że prawdopodobnie zjecie tam najsmaczniejszy obiad nad Bałtykiem.

Przydatne informacje
  • Opłata za sprzątanie to dodatkowe 170 PLN za pobyt (42 PLN osoba/dzień).

  • Możliwość przyjazdu z pupilem wymaga dodatkowej opłaty 100 PLN.

  • Doba hotelowa trwa od 15:00-11:00.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »