Fly4free.pl

Bardzo egzotycznie! Loty na Komory z 3 polskich miast od 1597 PLN

1597 PLN
Foto: hyotographics /Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Marzy wam się spokojny urlop w oryginalnym miejscu, nurkowanie wśród raf koralowych i odpoczynek na pustych, rajskich plażach? Lećcie na Komory i dajcie się oczarować wulkanicznym wyspom schowanym między Afryką a Madagaskarem!

Żeby uzyskać tytułową cenę, musicie połączyć dwie oferty lotów i skorzystać z tanich biletów do Moroni z Londynu (do którego z Polski dolecicie liniami Ryanair).

Wasza podróż rozpocznie się 15 marca, lotem do Londynu (z Warszawy, Poznania lub Gdańska) – dzięki temu bezstresowo dotrzecie do stolicy Wielkiej Brytanii i będziecie mieli sporo czasu na dojazd na lotnisko Heathrow, z którego 16 marca rano złapiecie swój następny lot. W czasie podróży na Komory czeka was jedenastogodzinny postój w Paryżu, który możecie wykorzystać na zwiedzanie atrakcji miasta.

Do Moroni dolecicie następnego dnia rano, a na Komorach spędzicie 9 dni urlopu. W podróż powrotną do Londynu wyruszycie 26 marca – przesiadkę w Nairobi możecie wykorzystać na szybkie zwiedzanie tego miasta. W Londynie wylądujecie 27 marca i tego samego dnia wskoczycie w samolot do wybranego miasta w Polsce. Podróżując samolotami linii Air France, w cenie biletu będziecie mieli zawarty bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

Plan podróży:
15 marca: Warszawa /Poznań /Gdańsk – Londyn (Stansted)
16 marca: Londyn (Heathrow) – Moroni
26 marca: Moroni – Londyn (Heathrow)
27 marca: Londyn (Stansted) – Warszawa /Poznań /Gdańsk
Linie lotnicze: Air France i Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel255 PLN /noc

Na Komorach rozważcie noclegi w 3* hotelu Jardin De La Paix, który oferuje śniadania wliczone w cenę i darmowe odwołanie rezerwacji.

Co robić na Komorach?

Wyspy Archipelagu Komorów leżą na Oceanie Indyjskim i wydają się być wciśnięte pomiędzy kontynent afrykański a Madagaskar. Czekają tu na was bajecznie kolorowe rafy koralowe, rajskie plaże, kąpiele w idealnie turkusowym oceanie, las tropikalny i niezwykła fauna. 

Zwiedzanie największej wyspy zacznijcie od stolicy – Moroni, które położone jest u stóp aktywnego wulkanu Kartala. Rozważcie spacer wśród ruin sułtańskiego pałacu i spróbujcie egzotycznych owoców na lokalnych bazarach. Warto również wybrać się nad jeziorko Lac Sale, które powstało w kraterze wygasłego wulkanu, a od oceanu odgradza je jedynie ściana tego krateru. Doskonałym planem na relaks może być plażowanie na idyllicznej lagunie Trou du Propeth na północy wyspy.

komory wybrzeze
Foto: mbrand85 / Shutterstock
Plaża na Komorach
Foto: Enrico Romiti /Shutterstock.com
Foto: Igor Samoiliuk /Shutterstock
Przydatne informacje
  • Wymagana jest wiza, którą możecie zdobyć na lotnisku. Jej koszt to 30 EUR.

  • Przeczytajcie relację z wyprawy na Komory na naszym forum

  • W trakcie urlopu polecam dokonywać płatności wielowalutową kartą Revolut, aby nie stracić na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Dzięki XOXO WiFi będziecie mogli cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »