Miasto wina, mostów i widoków nad Douro 🍷🌊 City break w Porto za 969 PLN 🥰 Loty i 4🌟 hotel ze śniadaniami 🍳

969 PLN Porto z Wrocławia
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Porto to jedno z tych miast, które wciągają bez ostrzeżenia 🌉 Odwiedź je w świetnym terminie obejmującym weekend i zatrzymaj się w butikowym 4* hotelu The Convo ze śniadaniami w cenie i taras na dachu z widokiem na panoramę miasta 🌅🍊 City break w takiej konfiguracji i w tej cenie to naprawdę rzadkość 😎
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Portugalii wybierzesz się w terminie 12-15 listopada (czwartek-niedziela). Do Porto polecisz linią Ryanair. W cenę biletu wliczony został bagaż podręczny.

Na miejscu zatrzymasz się w butikowym 4* hotelu The Convo. Obiekt zachwyca połączeniem nowoczesnego designu z tradycyjnym charakterem portugalskiej architektury. Goście szczególnie doceniają prywatny ogród botaniczny – rzadką atrakcję w samym centrum miasta – oraz taras na dachu, z którego rozciąga się panorama Porto. W recenzjach podróżni chwalą też wyjątkowo miłą obsługę, spokojną atmosferę oraz świetną lokalizację – tuż przy historycznych dzielnicach, w pobliżu wpisanego na listę UNESCO Ribeira, mostu Dom Luísa I oraz Fundacji Serralves. Hotel oferuje też wypożyczalnię rowerów i samochodów, dzięki czemu eksplorowanie miasta jest jeszcze wygodniejsze. W pakiecie zawarte są również śniadania serwowane każdego ranka pobytu.

📅 Termin podróży: 12-15 listopada
✈️ Wylot z: Wrocławia
💼 Bagaż: podręczny (40 x 30 x 20 cm)
🛏️ Hotel: 4* hotel The Convo
🍴 Wyżywienie: śniadania
🙋 Liczba osób: 2
👌 Cena za osobę: 969 PLN

Foto: Esky
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 6.07.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
🌊 Klify, plaże i ocean na portugalskim wybrzeżu 🤩 Wycieczka do Algarve za 979 PLN 😎✨
Algarve z Warszawy 979 PLN

Zobacz najpiękniejszą część kontynentalnej Portugalii

Azory w wersji top❗Jedna podróż, 4 wyspy i Porto na dokładkę 😮😎 Całość za 1192 PLN
Azory z Katowic 1192 PLN

Island hooping po Azorach i city break w Porto - sprawdź to

Przedłużony weekend w portugalskim stylu 🤩✨ Loty i hotel w centrum Lizbony za 849 PLN 💚❤️
Lizbona z Warszawy 849 PLN

Przedłużony weekend w jednej z najpiękniejszych stolic Europy.

❗MEGA❗⚡ Tanie bezpośrednie loty na Maderę od 478 PLN 💚😮
Portugalia z Gdańska 478 PLN

Mega! Bezpośrednie loty na Maderę w supercenie

Porto (7 dni) w Vila Gale Porto z Warszawy (BB)
OD 4269 PLN

Porto (7 dni) w Vila Gale Porto z Warszawy (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Porto (7 dni) w Jupiter Porto - Rooftop & SPA z Katowic (BB)
OD 4059 PLN

Porto (7 dni) w Jupiter Porto - Rooftop & SPA z Katowic (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Porto (7 dni) w Neya Porto z Warszawy (BB)
OD 4609 PLN

Porto (7 dni) w Neya Porto z Warszawy (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Porto (7 dni) w Da Musica z Warszawy (BB)
OD 3799 PLN

Porto (7 dni) w Da Musica z Warszawy (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?