Fly4free.pl

Kolejna nowa trasa Ryanaira z Polski. Polecimy do słonecznej Hiszpanii!

Foto: BearFotos / Shutterstock
Od 3 kwietnia Ryanair uruchomi loty na trasie z Rzeszowa do hiszpańskiego Alicante – wynika z systemu rezerwacyjnego irlandzkiego przewoźnika. Loty będą realizowane 2 razy w tygodniu.

To kolejna nowa trasa, jaka pojawiła się w ostatnich godzinach w systemie rezerwacyjnym Ryanaira – dopiero co pisaliśmy o 3 nowych połączeniach z Poznania. Teraz przyszedł czas na Rzeszów i słoneczną Hiszpanię. Jak wyglądają szczegóły?

Z systemu rezerwacyjnego irlandzkiej linii wynika, że połączenie do Alicante wystartuje 3 kwietnia przyszłego roku, a loty będą realizowane 2 razy w tygodniu. Wyloty z lotniska w Jasionce zaplanowane są o godz. 9.45 w środy i o godz. 9.50 w soboty. Przewidywany czas lotu to 3 godziny i 25 minut.

Foto: Ryanair

Alicante to jeden z najpopularniejszych południowych kierunków Ryanaira z Polski. Irlandzki przewoźnik lata już do tej hiszpańskiej miejscowości z Gdańska, Krakowa, Modlina, Łodzi, Poznania, Wrocławia i Lotniska Chopina. Jest to jednocześnie druga typowo wakacyjna trasa Ryanaira z Podkarpacia na przyszły rok. Oprócz typowo imigracyjnych połączeń do Irlandii i Wielkiej Brytanii Ryanair poleci też w przyszłym roku do Zadaru: loty do Chorwacja wystartują 1 kwietnia i także będą realizowane 2 razy w tygodniu (w poniedziałki i piątki).

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »