Fly4free.pl

Kenia w pigułce: Mombasa, Nairobi i Lamu w jednej podróży z Berlina za 2754 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2754 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ivan Mateev / Shutterstock
Wypocznij na pięknych plażach Oceanu Indyjskiego, zobacz jedno z największych miast Afryki, podziwiaj dzikie zwierzęta i malownicze widoki w parku narodowym. To wszystko podczas jednego wyjazdu! Skorzystaj z biletów w bardzo dobrych cenach i zaplanuj wycieczkę do Kenii.

Podróż do Afryki zaplanowałem w terminie 8-23 kwietnia z lotniska Berlin Brandenburg. Pierwszym jej etapem będzie lot do Mombasy linią Lufthansa z przesiadkami we Frankfurcie. Po przylocie do Kenii, skorzystaj z oferty lokalnych przewoźników: Safarilink, Jambojet oraz Skyward Express i zarezerwuj loty na trasie Mombasa – Nairobi – Lamu – Mombasa. W cenę wszystkich biletów wliczony jest bagaż podręczny.

Termin podróży: kwiecień
Linia lotnicza: Lufthansa/Safarilink/Jambojet/Skyward Express
Bagaż: podręczny

Hotel

Po przylocie do Mombasy zatrzymaj się w komfortowym 5* PrideInn Paradise Beach Resort and Spa. Znajdziesz w nim centrum spa, siłownię, basen i restaurację.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W stolicy kraju wybierz 4* Elysian Resort. Ten bardzo dobrze oceniany obiekt, oferuje swoim gościom dostęp do basenu, restauracji, sauny i centrum fitness.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Lamu postaw na świetnie położoną willę Subira House. Znajdziesz w niej restaurację, kawiarnię i komfortowe pokoje z własnym tarasem. W cenę noclegu wliczone są śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Kenia
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2417 PLN
  • Liczba ofert221
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu2 g. później
  • Walutaszyling kenijski (KSH)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Kenii
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »