Fly4free.pl

Tydzień w Kenii za 3999 PLN. Loty z Warszawy + 3* hotel nad oceanem z wyżywieniem

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: r.pl
od
3999 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
15.01.2022 - 23.01.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy wam się ciekawy wypoczynek połączony z błogim lenistwem? Kenia idealnie nada się na kolejny kierunek urlopowy: będziecie mieli szansę poopalać się na plaży nad oceanem oraz wybrać na wycieczkę na safari!

Na wycieczkę do Kenii wybierzecie się w terminie 15 – 23 stycznia. Czeka was bezpośredni lot z Warszawy do Mombasy, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air. W cenę wliczono bagaż rejestrowany – tym razem nie będzie problemu ze spakowaniem się oraz zmieszczeniem wszystkich pamiątek.

Na miejscu będziecie zakwaterowani w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu Reef. Poza dogodną lokalizacją tuż przy plaży, czekają tam na was komfortowo urządzone pokoje, ciekawy program animacyjny oraz wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji.

Termin podróży: styczeń
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Foto: Melyssa Dolderer / Shutterstock

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Wczasy w Kenii upływać wam będą na błogim lenistwie, wypoczynku nad oceanem oraz oczywiście atrakcjach związanych z wyżywieniem w formule all inclusive. Tym razem zakwaterowani będziecie w 3* hotelu tuż przy plaży, co oznacza, że wszystkie atrakcje związane z beztroskim relaksem będziecie mieli na wyciągnięcie ręki.

Nie oznacza to jednak, że w czasie podróży nie warto nieco pozwiedzać! Polecam wam wybrać się na jeden dzień do pobliskiej Mombasy oraz zaplanować wycieczkę na safari. Wszystko z łatwością zorganizujecie na miejscu, korzystając z usług lokalnych touroperatorów. Rekomenduję wam wybrać wycieczkę do parku narodowego Tsavo.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »