Fly4free.pl

Tydzień w Kenii za 3999 PLN. Loty z Warszawy + 3* hotel nad oceanem z wyżywieniem

Oferta wyprzedana
Foto: r.pl
od
3999 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
15.01.2022 - 23.01.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy wam się ciekawy wypoczynek połączony z błogim lenistwem? Kenia idealnie nada się na kolejny kierunek urlopowy: będziecie mieli szansę poopalać się na plaży nad oceanem oraz wybrać na wycieczkę na safari!

Na wycieczkę do Kenii wybierzecie się w terminie 15 – 23 stycznia. Czeka was bezpośredni lot z Warszawy do Mombasy, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air. W cenę wliczono bagaż rejestrowany – tym razem nie będzie problemu ze spakowaniem się oraz zmieszczeniem wszystkich pamiątek.

Na miejscu będziecie zakwaterowani w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu Reef. Poza dogodną lokalizacją tuż przy plaży, czekają tam na was komfortowo urządzone pokoje, ciekawy program animacyjny oraz wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji.

Termin podróży: styczeń
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Foto: Melyssa Dolderer / Shutterstock

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Wczasy w Kenii upływać wam będą na błogim lenistwie, wypoczynku nad oceanem oraz oczywiście atrakcjach związanych z wyżywieniem w formule all inclusive. Tym razem zakwaterowani będziecie w 3* hotelu tuż przy plaży, co oznacza, że wszystkie atrakcje związane z beztroskim relaksem będziecie mieli na wyciągnięcie ręki.

Nie oznacza to jednak, że w czasie podróży nie warto nieco pozwiedzać! Polecam wam wybrać się na jeden dzień do pobliskiej Mombasy oraz zaplanować wycieczkę na safari. Wszystko z łatwością zorganizujecie na miejscu, korzystając z usług lokalnych touroperatorów. Rekomenduję wam wybrać wycieczkę do parku narodowego Tsavo.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »