Fly4free.pl

Kazachstan i Węgry w jednej podróży z Warszawy od 316 PLN (526 PLN bez WDC)

316 PLN
Oferta wyprzedana
astana meczet
Foto: Tracy ben / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Decydując się na loty z przesiadką w Budapeszcie macie okazję wybrać się do Kazachstanu w bardzo atrakcyjnej cenie. W drodze powrotnej czeka na was krótki city break w stolicy Węgier – w sam raz aby skosztować słynnego langosza.

Sami zdecydujecie jak długo zabawicie w stolicy Węgier – do wyboru macie kilka terminów w zbliżonych cenach. Jeśli chcecie skrócić swój pobyt w Budapeszcie do niezbędnego minimum, to do Polski możecie wrócić już 11 marca. Jednak, jeśli chcecie lepiej zwiedzić miasto, proponuję loty powrotne do Warszawy 13 marca.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Najtańsze bilety dostępne są podczas trwającej dzisiaj promocji Wizz Air.

4* hotel King Astana leży w centrum miasta.  Oferuje klimatyzowane pokoje z balkonami, bezpłatne WiFi oraz parking. W cenę zakwaterowania wliczone jest wyżywienie – śniadania i obiadokolacje serwowane w restauracji Sadaf.

Podczas pobytu w Kazachstanie nie musicie ograniczać się tylko do zwiedzania stolicy. Warto wypożyczyć samochód i udać się na wycieczkę np. do Rezerwatu Natury Korgalzhyn lub nad jezioro Burabaj. Pamiętajcie również o wykupieniu ubezpieczenia auta poprzez Icarhireinsurance.com.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
w Astanie jest wówczas jeszcze zima gorsza niż w tym samym czasie w Polsce
ETC, 27 grudnia 2018, 23:19 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »