Fly4free.pl

Kazachstan i Uzbekistan podczas jednej wyprawy z Warszawy za 1586 PLN

1586 PLN
Uzbekistan
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Leonid Andronov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wyruszcie śladami Jedwabnego Szlaku do ciągle nieodkrytej Azji Centralnej. Polecicie do Ałmatów – miasta położone na południu kraju, a także odwiedzicie pełen kontrastów Uzbekistan.

Z Warszawy do Ałmatów udacie się w terminie 19(20) września – 4 października, natomiast z Ałmatów do stolicy Uzbekistanu wyruszycie kilka dni później (25 września – 4 października). Polecicie liniami Air Baltic oraz Uzbekistan Airways. Po drodze czekają was przesiadki w Rydze. Od lutego br. do Uzbekistanu dostaniecie się bez konieczności posiadania wizy.

Bilety z Ałamtów do Taszkentu dostępne są w stałej cenie 587 PLN

Bagaż

Podróż odbędziecie tylko z bagażem podręcznym. Za bagaż rejestrowany będziecie musieli dodatkowo dopłacić.

W Ałmatach proponuję Wam zakwaterowanie w hotelu Relax. Jest on położony 8 minut spacerem od dworca autobusowego Sayakhat oraz 600 metrów od centrum handlowego Merey i targowiska Zelionyj Bazar. W jego ofercie znajdziecie bezpłatne WiFi i łaźnię parową. W pokojach znajdziecie lodówkę, garderobę, telewizor i prywatną łazienkę.

Pierwsze dni pobytu w Taszkencie proponuję wam spędzić w hotelu Silver, który znajduje się zaledwie 5 minut jazdy od Placu Niepodległości. Na terenie całego budynku możecie korzystać z bezpłatnego WiFi, a w 10 minut dojdziecie do stacji metra Minor. Każdy pokój wyposażony jest w biurko, klimatyzację i telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Ałmatów

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »