Fly4free.pl

Kazachstan i Tadżykistan w jednej podróży z Warszawy za 1797 PLN

1797 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: NOWAK LUKASZ / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Gratka dla prawdziwych podróżników. Wybierzcie się do Azji Centralnej. Odwiedzicie południe Kazachstanu, oraz majestatyczny, ciągle nie zadeptany przez masową turystykę Tadżykistan.

Z Warszawy do Ałmatów udacie się w terminie 26(27) września – 9 października, natomiast z Ałmatów do stolicy Tadżykistanu (Duszanbe) wyruszycie kilka dni później (30 września – 8 października). Polecicie liniami Air Baltic oraz Air Astana. Po drodze czekają was przesiadki w Rydze. Pamiętajcie, że przy wjeździe do Tadżykistanu będziecie musieli posiadać wizę. Możecie ubiegać się o wizę elektroniczną tutaj.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (max. 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 30 x 10 cm.

Dodatkowy bagaż rejestrowany będzie was kosztował ok 50 EUR za odcinek.

Przeloty linią Air Astana odbędziecie z bagażem podręcznym i rejestrowanym (nadawanym do luku).

W Ałmatach proponuję wam zakwaterowanie w hotelu Turkestan z bezpłatnymi śniadaniami wliczonymi w cenę. Budynek jest usytuowany przy jednym z największych targowisk w mieście. Oferuje on saunę, basen chłodzący i WiFi. Wyposażenie pokoi obejmuje telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej, telefon, lodówkę i prywatną łazienkę.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Ałmatów

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Na tydzień do Kazachstanu za 2000PLN? Drogo trochę. Z Kijowa bilety są po 450PLN (non stop) do Kazachstanu a z Budapesztu po 270PLN. (Z WDC po 230).
mathew77, 23 lipca 2019, 22:17 | odpowiedz
Bardzo dobry termin na Pamir Highway. Będzie jeszcze znośna temperatura i ludzi zero. Można z Ałmat jechac do Biszkeku, stamtąd samolot do Osz, potem Pamir Highway do Duszanbe i wrócić samolotem z DYU. Mega opcja.
adamek, 24 lipca 2019, 9:56 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »