Fly4free.pl

Kazachstan (Astana i Ałmaty) oraz Kirgistan (Biszkek) w jednej podróży z Warszawy za 1487 PLN

1487 PLN
Foto: Pikoso.kz / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się do dwóch bardzo atrakcyjnych krajów Azji Środkowej. Dodatkowo w Kazachstanie czekają Was dwa przystanki Astana i Ałmaty. Za przeloty z Warszawy do Astany oraz 3 odcinki lotów wewnętrznych w Azji zapłacicie mniej niż 1500 złotych.

Kazachstan i Kirgistan to idealne kierunki dla miłośników przyrody – góry, jeziora, pustynia, znajdziecie tam wszystko. Do większości atrakcji Kazachstanu (np. kanion Szaryński, jeziora Kaindy i Kolsai) najwygodniej będzie Wam dostać się z Ałmaty. Dlatego w czasie podróży zaproponowałam kilkudniowy pobyt w tej części kraju. Kirgistan w ilości pięknych krajobrazów nie ustępuje Kazachstanowi. Warto z pewnością wybrać się w góry i zaznać gościny w tradycyjnej jurcie. Możecie także wypocząć nad jeziorem Issyk-Kul. Pamiętajcie, że do obydwu krajów Polacy nie potrzebują wiz – obowiązek ten został zniesiony w ostatnich latach.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej LOT.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (do 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 35 x 12 cm.

Podane poniżej terminy lotów są przykładowe. Możecie dokonywać dowolnych modyfikacji pamiętając, że bezpośrednie loty Astana – Biszkek są realizowane tylko w poniedziałki, piątki i soboty.

Przeloty w Azji realizowane są na pokładzie linii lotniczej Air Astana, a w podróż możecie zabrać bagaż podręczny oraz rejestrowany o wadze do 20 kg (nadawany do luku).

3* hotel Sky Lux Astana oferuje zakwaterowanie w pokojach wyposażonych w klimatyzację, lodówkę, telewizor z dostępem do kanałów kablowych. Każdy posiada także łazienkę z prysznicem oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków. Goście mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu oraz darmowego dostępu do WiFi.

Pierwsze dni w Kirgistanie proponuję spędzić w stolicy kraju. Hotel Futuro Bishkek leży 2 minuty spacerem od głównej ulicy Czuj Prospekt. Na terenie całego budynku zapewniono bezpłatne WiFi. Wszystkie pokoje są klimatyzowane oraz wyposażone w telewizor LCD z bezpłatnym dostępem do filmów na życzenie. W każdym mieści się łazienka z suszarką do włosów oraz zestawem bezpłatnych kosmetyków. Codziennie rano w serwowane jest śniadanie w formie bufetu (wliczone w cenę). Hotelowa stołówka zaprasza na bezpłatną kawę, herbatę i przekąski przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Pozostałe udogodnienia obejmują taras letni, bibliotekę, wypożyczalnię rowerów i transfer do centrum miasta (nieodpłatnie).

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »