Black Week Summer na Travelist.pl 🏔️ Apartamenty i 5* hotel u podnóża Szrenicy 🧖‍♀️🌲

249 PLN Platinum Mountain Hotel & SPA w Karkonoszach
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Platinum Mountain to miejsce, gdzie górski klimat spotyka się z luksusem na najwyższym poziomie 🏔️ Wyobraź sobie poranną kawę z widokiem na majestatyczną Szrenicę, popołudniowy relaks w kompleksie basenów i wieczorny odpoczynek w saunarium 🧖‍♀️ A to wszystko w sercu Szklarskiej Poręby, gdzie natura i komfort tworzą idealną harmonię 🌲
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Najniższą cenę (249 PLN/pokój) za noc uzyskasz, decydując się na pobyt w sierpniu.

Dostępne terminy: sierpień-listopad
Zakwaterowanie: apartamenty i 5* hotel
Wyżywienie: śniadania

W cenie otrzymasz noclegi w luksusowym 5* hotelu położonym u podnóża Szrenicy oraz codzienne śniadania w formie bogatego bufetu. Pakiet obejmuje nielimitowany dostęp do kompleksu basenów (krytych i zewnętrznego w sezonie letnim), strefy wellness z jacuzzi i saunarium oraz sali fitness. Dla najmłodszych przygotowano bawialnie, plac zabaw oraz bogaty program animacji w MINI Clubie. W okresie wakacyjnym hotel organizuje wycieczki piesze z przewodnikiem oraz różnorodne warsztaty dla dzieci i dorosłych.

Foto: Travelist
Foto: Travelist
Foto: Travelist
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 17.07.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Lato w Turcji z all inclusive 🌿🏊 4* Mir’Amor Garden Resort za 2569 PLN
Turcja z Wrocławia 2569 PLN

Lato w Turcji z all inclusive: 4* Mir'Amor Garden Resort

Cypr w wersji all inclusive 🌊☀️ Tydzień w Ajia Napie za 2638 PLN
Cypr z Krakowa 2638 PLN

Cypr w wersji all inclusive: tydzień w Ajia Napie

Wczasy w Tunezji z ultra all inclusive 🌊🍹 4* hotel w Monastyrze za 2401 PLN
Tunezja z 8 miast 2401 PLN

Wakacje w Tunezji z ultra all inclusive: 4* hotel w Monastyrze

Relaks w Agadirze 🌴🇲🇦 Loty i 3 noce w Maroku już od 949 PLN
Maroko z Gdańska 949 PLN

Odpocznij nad Oceanem Atlantyckim w Afryce

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?