Fly4free.pl

Dominikana z Warszawy za 1239 PLN. Czarterowe loty w okresie Świąt Bożego Narodzenia

1239 PLN
plaża Dominikana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Valentin Valkov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Chcielibyście spędzić święta na plaży, odpoczywając w cieniu rzucanym przez palmy? Na taki bezstresowy relaks możecie wybrać się do Dominikany. Za bezpośrednie czarterowe loty ze stolicy kraju do Punta Cany zapłacicie 1239 PLN. Jeżeli jesteście zdecydowani to na Karaiby wybierzecie się za 4 dni, jednak zwróćcie uwagę, że Nowy Rok powitacie na pokładzie samolotu.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny. Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 20 kg.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej TUI.

Na Karaibach proponuję Wam zatrzymać się w hotelu Seranta Brisas de Bavaro, który znajduje się w miejscowości Bavaro, 20 minut spacerem od plaży Playa del Cortecito. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, prywatną łazienkę, telewizor z płaskim ekranem oraz minibar. Na terenie całego obiektu można korzystać z bezpłatnego dostępu do sieci WiFi

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »