Fly4free.pl

Karaiby na wyciągnięcie ręki: Gwadelupa i Martynika z Paryża od 849 PLN

849 PLN
Oferta nieaktualna
martynika plaza
Foto: Damien VERRIER / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Okazja na zakup niedrogich przelotów na Karaiby. Do wyboru macie bilety na Gwadelupę lub Martynikę, a wybierać możecie spośród terminów od września do grudnia.

Za Fly4free.com: W czasie podróży musicie przygotować się na niewygodę jaką będzie wylot z Paryża. Jednak trudy przesiadek powinna zrekompensować wam bardzo niska cena biletów. Do stolicy Francji dolecicie na pokładzie linii Air France lub PLL LOT z Warszawy oraz linią easyJet z Krakowa. Dodatkowo na lotnisko Paryż Beauvais latają linie Wizz Air oraz Ryanair. Martynika i Gwadelupa to francuskie departamenty zamorskie, wybierzecie się tam jedynie z dowodem osobistym!

Na Karaiby polecicie na pokładzie linii LEVEL. W najniższej cenie podróżujecie tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 56 x 45 x 25 cm.

Apartament Cas’ à Willy leży blisko plaży w miejscowości Sainte-Rose na Gwadelupie i oferuje odkryty 10-metrowy basen oraz domki, w których znajduje się telewizor, aneks kuchenny wyposażony w kuchenkę mikrofalową, lodówkę i płytę kuchenną. Na miejscu znajduje się sprzęt do grillowania.

Redoute Paradise leży w Fort-de-France. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację i telewizor LCD, a niektóre obejmują także część wypoczynkową. Ponadto oferowana jest wanna z hydromasażem na świeżym powietrzu.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »