Fly4free.pl

Karaiby w sezonie: Grenada, Aruba, Turks i Caicos, Kajmany oraz Bahamy z Warszawy od 1977 PLN

1977 PLN
plaża na karaibach
Foto: Romolo Tavani / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Szukacie ciepłego kierunku na zimowy wyjazd z Polski? Lećcie na Karaiby! Przygotowałem dla was propozycję wylotu na pięć egzotycznych wysp. Na każdej z nich znajdziecie piękne plaże i mnóstwo atrakcji. Dodatkową zachętą powinna być możliwość szybkiego spaceru po jednym z kanadyjskich miast.

Na Karaiby możecie wybrać się w styczniu lub w lutym. To świetny okres na wypoczynek na którejś z wysp. Z Warszawy polecicie do Saint George, Oranjestad, Providenciales, Wielkiego Kajmanu lub Nassau. Podróż odbędziecie na pokładzie linii lotniczych Air Canada oraz Lufthansa lub SAS.

Po drodze czekają was dłuższe przesiadki w Kanadzie. Ale bez obaw! Potraktujcie je jako szansę na zobaczenie Montrealu albo Toronto. W każdym z miast będziecie mieli parę godzin na zwiedzanie, a w przypadku Toronto – okazję do zobaczenia słynnego wodospadu Niagara!

Daty podróży: styczeń – luty 2020

Hotel476 PLN / noc

Na Bahamach polecam wam noclegi w hotelu Ocean Reef Yacht Club Resort.

zarezerwuj hotel na bahamach

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Długa przesiadka w Kanadzie?

Będąc w Toronto musicie popłynąć promem na Centre Island i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z piękną panoramą miasta. Świetnym punktem widokowym, a zarazem symbolem miasta, jest również CN Tower. Możecie także skorzystać z autobusów Megabus i wyskoczyć zobaczyć piękny wodospad Niagara! Podróż tam trwa około dwóch godzin w jedną stronę.

Do największych atrakcji turystycznych Montrealu należy Rue de la Commune, droga w starej części miasta. Znajdziecie tam wiele zabytkowych budynków oraz muzeów. Koniecznie trzeba wybrać się na jeden z dwóch głównych placów – Place d’Armes. Stoi przy nim potężna neogotycka budowla, bazylika Notre-Dame.

plaża na kajmanach
Foto: emperorcosar / Shutterstock
aruba flamingi
Foto: MasterPhoto / Shutterstock
nurkowanie na bahamach
Foto: Tropical studio / Shutterstock
Przydatne informacje
  • W styczniu i lutym na Karaibach możecie spodziewać się świetnej pogody. Sezon huraganów rozpoczyna się dopiero w czerwcu.

  • Lecąc na Karaiby musicie posiadać ważny paszport.

  • Przed podróżą przez Kanadę pamiętajcie o wyrobieniu sobie Electronic Travel Authorization (eTA), której koszt to 7 CAD (ok. 20 PLN).

  • W najniższej cenie zabierzecie ze sobą tylko bagaż podręczny o wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze do 12 kilogramów.

  • Wypoczywając na Karaibach polecam wam korzystać z wielowalutowej karty Revolut, a nie stracicie na przewalutowaniach. To wręcz niezbędna rzecz w podróży!

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat Wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »