Fly4free.pl

Majówka na Karaibach za 3123 PLN. Loty z Warszawy + noclegi

3123 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Kathleen Jarchow / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chcielibyście spędzić tegoroczny długi weekend majowy w wyjątkowy sposób? Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierzcie się na Martynikę – tym razem nie będziecie potrzebowali paszportu!

W podróż na Karaiby udacie się w gorącym majówkowym terminie 27 kwietnia – 4 maja. Czeka was lot z Warszawy do Fort-de-France, realizowany na pokładach samolotów linii lotniczej Air France. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Paryżu.

Wybrałem dla was noclegi w apartamencie Belfond-Tropical. Znajdziecie tam wszystkie niezbędne udogodnienia, a lokalizacja w odległości krótkiego spaceru od plaży oznacza, że będzie to dobra baza dla waszego urlopu.

Termin podróży: majówka
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 3123 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1450 PLN/tydzień/2 osoby

Belfond-Tropical to przestronny apartament wyposażony w łazienkę, sypialnię, aneks kuchenny, balkon oraz telewizor LCD. Z okien roztacza się widok na pobliską zatokę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Na ten moment wjazd do Martyniki jest możliwy po ukazaniu Unijnego Certyfikatu Covid. Aktualne restrykcje i ograniczenia na miejscu, związane z sytuacją koronawirusową, możecie śledzić tutaj.
  • Poza tym należy wypełnić oświadczenie o braku symptomów i kontaktu z osobami chorymi.
  • Zmieniły się zasady przyjazdu do Polski. Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
  • „Welcome to the jungle” – przeczytajcie relację z podróży na Martynikę autorstwa naszego czytelnika.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »