Fly4free.pl

Toronto, Niagara, Filadelfia i Nowy Jork z Warszawy za 1539 PLN!

1539 PLN
Niagara strona USA
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: TRphotos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

W pierwszej połowie listopada udajcie się na zwiedzanie dwóch kanadyjskich oraz dwóch amerykańskich miast.

Podróż trwać będzie 10 dni, a jej początek zaplanowałem na 14 listopada. Wtedy z Warszawy polecicie do Toronto. W drogę powrotną do stolicy Polski wyruszycie 24 listopada z lotniska JFK w Nowym Jorku. Za bilet lotniczy przyjdzie wam zapłacić 1365 PLN. Po drodze czekać was będą 2-godzinne przesiadki na lotniskach w Helsinkach i Londynie.

Bagaż!

Bez dodatkowych kosztów podróżować będziecie z jedną sztuką bagażu podręcznego oraz jedną sztuką przedmiotu osobistego (torebka/torba na laptop/mały plecak). Za ten nadawany do luku będziecie musieli zapłacić 109 USD (ok. 438 PLN) w dwie strony.

17 listopada pojedziecie z Toronto pod słynny Wodospad Niagara, gdzie spędzicie 1 noc w wybranym przez was motelu lub hotelu w miejscowości Niagara Falls. Następnego dnia (18.11) 45 minut po godz. 8 rano wyruszycie w drogę do Stanów Zjednoczonych, do miasta Buffalo. Za oba przejazdy zapłacicie 14.39 CAD (ok. 44 PLN).

Przyjazd do Buffalo według rozkładu zaplanowany jest na 9:45. Po 14-godzinnym postoju, który możecie wykorzystać na wizytę w tym przygranicznym mieście, ruszycie w dalszą drogę (23:45) do Filadelfii. W mieście Rockiego Balboy, spędzicie półtora dnia, a bazę noclegową Filadelfii sprawdzicie klikając tutaj. Do Nowego Jorku ruszycie 20 listopada o 14:45, by po 2 godzinach być już na miejscu. Za dwa przejazdy po amerykańskiej stronie zapłacicie 32.49 USD (ok. 130 PLN).

UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.

Ceny noclegów w Toronto zaczynają się od 135 PLN/pokój, natomiast w Nowym Jorku proponuję wam zatrzymać się na Manhattanie w 4-gwiazdkowym hotelu Holiday Inn, który oddalony o 300 metrów od strefy Zero oraz 7 minut spacerem od Wall Street.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »