Fly4free.pl

Hawaje (Oahu i Maui) oraz San Francisco i Los Angeles w jednej podróży za 3081 PLN. Z Berlina

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: aines, Shutterstock
Odpocznijcie na rajskich hawajskich plażach, a przy okazji spędźcie po kilka dni w kultowych San Francisco i Los Angeles. Za bilety lotnicze zza naszej zachodniej granicy do Stanów Zjednoczonych zapłacicie tytułowe 3081 PLN.

Ważne!
Obywatelom RP przypominamy o konieczności posiadania wizy zezwalającej na wjazd na teren USA

San Francisco to unikatowe miasto, powinniście mieć je na swojej liście „must see”. Położone jest nad malowniczą zatoką o tej samej nazwie. Słynnymi symbolami miasta są: most Golden Gate oraz tramwaje linowe. Battery Spencer, jest jednym z najpopularniejszych miejsc na podziwianie panoramy miasta z ww. mostem. Natomiast jeżeli chcecie zaoszczędzić bilety na przejażdżkę tramwajem (jeden przejazd to 7 USD), to zaopatrzcie się w 3-dniowy lub tygodniowy bilet na komunikację miejską. Do sąsiednego Oakland możecie wybrać się na mecz Golden State Warriors.


foto Las Vegas: Cecilia Lim H M, Shutterstock

Wybierając się w podróż na Hawaje możecie być pewni pogody oraz tego, że wypoczniecie na rajskich plażach w cieniu rzucanym przez palmy, a ochłody zakosztujecie w wodach Pacyfiku. Wszechobecny panujący luz sprawi, że zechcecie się tam przeprowadzić. Pamiętajcie, aby w ramach podziękowania pozdrowić miejscowych symbolem „hang loose”.

Alexander Demyanenko, Shutterstock

Los Angeles słynie z tego, że mieszka tam wiele gwiazd. Niektóre z posiadłości zlokalizowane są w Beverly Hills. Miejscem „pielgrzymek” turystów jest Hollywood Boulevard, ze słynną Hollywood Walk of Fame. Napis Hollywood z wysokimi palmami sfotografujecie stojąc na South Windsor Boulevard. Miasto z góry możecie podziwiać z darmowego tarasu widokowego, zlokalizowanego na 27 piętrze w ratuszu miejskim, z Griffith Observatory oraz wybierając się na górski spacer za napis. Fanom lotnictwa polecam wybrać się do restauracji In-N-Out, gdzie tuż nad głowami lądują m.in. takie samoloty jak: Boeing 747, 777, 787 czy dwupoziomowy Airbus A380.


foto: Sean Pavone, Shutterstock

LOTY

Plan podróży:

KLM / Air France | Berlin 06:00 – Los Angeles 11:45 | 1250 PLN | 11, 17 kwietnia
Alaska Airlines / Virgin America | Los Angeles – San Francisco | kilka lotów dziennie | 109 PLN | 18, 20 kwietnia
Hawaiian Airlines | San Francisco 09:00 – Honolulu 11:45 | 1722 PLN | 16, 21, 23 kwietnia
Hawaiian Airlines | Honolulu – Kahului | kilka lotów dziennie | 23, 26 kwietnia
United Airlines | Kahului 13:00 – Los Angeles 21:17 | 30 kwietnia
KLM / Air France | Los Angeles 13:00 – Berlin 17:05 | 2 (3) maja

Zarezerwuj loty z Berlina do Los Angeles i z powrotem:

rezerwacja lotów do los angeles

Zarezerwuj lot z Los Angeles do San Francisco:

rezerwacja lotów do san francisco

Zarezerwuj loty z San Francisco na Hawaje i z powrotem do Los Angeles:

rezerwacja lotów na hawaje

W najniższej cenie podróżujecie tylko z bagażem podręcznym. Za rejestrowany (nadawany do luku) będziecie musieli dodatkowo zapłacić ok. 100 PLN/lot.

NOCLEGI

W każdym z ww. miejsc znajdziecie wiele opcji zakwaterowania, z których wybierzecie coś dla siebie. Ja przygotowałem dla Was oferty pobytu w Honolulu w 3* Aqua Aloha Surf Waikiki. Obiekt jest położony 6 minut spacerem od plaży i oferuje spa oraz centrum odnowy biologicznej. Komfortowe pokoje objęte są całkowitym zakazem palenia, dysponują balkonem i telewizorem, kuchenką mikrofalową, minilodówką oraz ekspresem do kawy.

noclegi w honolulu

Natomiast na wyspie Maui proponuję Wam pobyt w Castle Kamaole Sands. Obiekt położony jest 11 minut spacerem od plaży Kamaole. Każdy apartament w Castle Kamaole Sands obejmuje urządzoną w indywidualnym stylu część wypoczynkową z telewizorem oraz odtwarzaczem DVD i CD. Wszystkie zapewniają również jadalnię i taras typu lanai. Do dyspozycji gości jest też pralka i suszarka bębnowa.

maui rezerwacja spania

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »