Kair za 1064 PLN. PLL LOT z Warszawy + 4 noce ze śniadaniami w hotelu z widokiem na piramidy
Do Egiptu wybierzesz się w terminie 19 – 23 marca (środa-niedziela). W obie strony polecisz PLL LOT z Warszawy. W cenę wliczony jest bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty. Sprawdź wszystkie kierunki w dzisiejszej odsłonie Szalonej Środy.
W Kairze zatrzymasz się w 3* hotelu Great Pyramid Inn, który oferuje piękny widok na słynne piramidy. Twój pokój wyposażony będzie w klimatyzację, darmowe WiFi i prywatną łazienkę z zestawem kosmetyków.
Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny (8 kg) + przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: hotel
Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 1064 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.
Hotel 680 PLN/2 osoby
W Kairze rekomenduję zakwaterowanie w 3* hotelu Great Pyramid Inn. Z tarasu możesz podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na piramidy.
Hammamet od 2919 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Lublin)
Wyspa Malta od 2816 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Costa Brava od 2169 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
- Pułapka na turystów podróżujących do Egiptu. Niewiedza może cię dużo kosztować
- Turysto, przestaw zegarek! Hotele w Egipcie tworzą własne strefy czasowe, różniące się od oficjalnego czasu. Po co?
- Pogoda w Egipcie zimą. Gdzie jest najcieplej i kiedy najlepiej jechać tam na urlop?
- Zapomnij o Hurgadzie i Szarm el-Szejk! W Egipcie powstają nowe miasta i kurorty, które zachwycą turystów
- Powiedzcie dziadkom! Pierwsze lotnisko w Polsce wprowadza takie udogodnienia dla seniorów
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?