Fly4free.pl

Fantastyczna Jordania za 208 PLN! W cenie loty z Krakowa do Ammanu + wypożyczenie samochodu. W pakiecie także mapka i porady

208 PLN
Oferta wyprzedana
jordania
Foto: EyesTravelling / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Szukacie pomysłu na jesienny wyjazd? Ruszcie odkrywać Jordanię! Poczujecie klimat jakby żywcem wyjęty z Marsa! Zobaczycie także jeden z siedmiu nowych cudów świata oraz odwiedzicie najniższą depresję na świecie. W przemierzaniu państwa Beduinów pomoże wam wynajęty samochód.

Do Jordanii wylecicie w piątek 1 listopada z lotniska w Krakowie. Na miejscu wypożyczycie auto, które ułatwi wam zwiedzanie państwa.  Na miejscu zostaniecie do 5 listopada, po czym wrócicie do Krakowa.

Podróżować będziecie na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Pamiętajcie, że w cenie zawarty jest jedynie mały bagaż podręczny. Jeśli macie problem ze spakowaniem się, przeczytajcie nasz poradnik.

Wybierając się do Jordanii, rekomenduję zainwestować w JordanPass. To karta, którą kupicie za 70 JOD (ok. 368 PLN). W cenie zawarta jest wiza, wejściówka do Petry oraz innych atrakcji w kraju.

Amman – Morze Martwe – Wadi Rum – Petra – Droga Królewska – Amman

Termin podróży: 1–5 listopada
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Samochód: Kia Picanto lub podobny model

Za loty w dwie strony i wynajem auta zapłacicie 208 PLN za osobę, przy 2 podróżujących.

Podróż123 PLN/2 osoby

Kraków – Amman – Kraków >>

zarezerwuj loty

Hotelod 206 PLN/noc/2 osoby

Prześpijcie się na pustyni! Skorzystajcie z wysokiej klasy domków zlokalizowanych na Wadi Rum! Sharah Luxury Camp to świetnie oceniany obiekt, w którym otrzymacie darmowe śniadanie i będziecie mieć dostęp do bezpłatnego Wi-Fi.

zarezerwuj loty

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Chcecie doznać nieco luksusu? Zatrzymajcie się w 4* hotelu Amman International. To obiekt, w którym znajdziecie ogrom bogactwa. Do waszej dyspozycji zostaną oddane między innymi: basen, siłownia i strefa spa. Ponadto otrzymacie darmowe śniadania.

zarezerwuj loty

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W pobliżu Petry możecie skorzystać z atrakcyjnego noclegu w Wadi Musa. Hotel Petra Moon to doskonale oceniany obiekt, w którym spędzicie noc w wygodzie i komforcie.

zarezerwuj loty

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód293 PLN/2 osoby

Na lotnisku w Ammanie wypożyczcie samochód, który pomoże wam zwiedzać Jordanię. Za wynajem Kii Picanto lub podobnego modelu zapłacicie w sumie 293 PLN.

zarezerwuj auto

Najważniejsze atrakcje Jordanii. Co warto zobaczyć?

Na pewno musicie odwiedzić wizytówkę kraju, czyli słynną Petrę. To jeden z siedmiu nowych cudów świata. Najbardziej charakterystyczne miejsca, na które z pewnością się natkniecie, to skarbiec Faraona i wąwóz Al Siq. Warto przejść się okolicznymi szlakami, które pozwolą wam dostrzec piękno miasta Nabatejczyków z zupełnie innej strony.

Polecam wam przejechać się Drogą Królewską, która ciągnie się wzdłuż całego kraju. Podczas podróży będziecie mogli podziwiać piękne widoki, liczne zabytki i miasteczka. Na szczególną uwagę zasługują ruiny zamków: Shobak i Al Karak.

W Jordanii odwiedzicie jeden z najniżej położonych punktów na świecie – Morze Martwe. Poza zjawiskowym krajobrazem i ciekawym położeniem, możecie skorzystać z leczniczych właściwości miejscowego błota.

Świetną atrakcją może być również noc na pustyni Wadi Rum. To wydarzenie organizowane przed miejscowych Beduinów, które pozwala poczuć lokalny klimat i zobaczyć niepowtarzalne miejsca.

Foto: TravelPixelz / Shutterstock
Foto: Zephyr_p / Shutterstock
jordania widok
Foto: Aleksandra H. Kossowska / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie przybywający do Jordanii mają obowiązek posiadania negatywnego wyniku testu PCR (wykonanego najwcześniej 72h przed podróżą), ubezpieczenia z klauzulą pokrywającą koszty leczenia COVID-19 oraz aplikacji Amman Mobile APP. Natomiast pełen cykl szczepień zwalnia z obowiązku przeprowadzenia testu PCR po przylocie do Jordanii.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »