Fly4free.pl

Stąd Twoje dzieci nie będą chciały wyjeżdżać. Magiczny kraj zdobywa serca rodzin w sekundę!

Foto: Jordan Tourism Board
Planując rodzinne wakacje kolejny raz bierzecie pod uwagę oklepany Egipt czy odwiedzoną już wielokrotnie Turcję? Porzućcie te plany czym prędzej, a obierzcie na swój wakacyjny cel Jordanię. Królestwo Czasu ma do zaoferowania coś dla małych i dużych, a przede wszystkim przyjmuje dzieci z otwartymi ramionami. Czy może być coś lepszego dla podróżującej rodziny?

Kolorowe rybki obserwowane przez szklane dno łodzi płynącej po Morzu Czerwonym, bieganie po wszystkich możliwych stopniach i skałkach w Petrze, brodzenie w rzece płynącej przez kanion Wadi Mujib, a przede wszystkim rozpuszczanie przez każdego możliwego sprzedawcę i kelnera – jeśli nigdy nie myśleliście o Jordanii jako kierunku na rodzinne wakacje, to warto naprawić ten błąd. Pełne potencjalnych przygód Królestwo Czasu ma do zaoferowania coś dla każdego członka rodziny – tych najmłodszych, nastolatków jak i tych zupełnie dorosłych.

Petra jest skarbem Jordanii? Nie! To dzieci!

Nie musicie zwiedzać wszystkiego ani nie musicie robić tego w pośpiechu – na tym polega magia wakacji z dziećmi. Możecie za to przyglądać się, jak wasz mały Indiana Jones podbija serca wszystkich przewodników w Petrze, możecie razem z nim sprawdzić, która baklawa jest najsłodsza, a może przebije ją jeszcze inny – również skąpany w miodowym syropie – deser? Możecie sprawdzić, ile zwierząt albo roślin naliczą dzieciaki w kanionie Wadi Mujib, czy na Wadi Rum bardziej spodobają im się jeepy czy może jednak przejażdżka na wielbłądzie, a może po prostu ta wielka, czerwona piaskownica, po której można biegać do utraty sił? Nie zapomnijcie też dokładnie liczyć, ile razy ktoś z całą serdecznością zaczepi was, żeby przyjrzeć się dziecku lub o nim porozmawiać – będziecie zaskoczeni, ale na pewno pozytywnie!

Nie można bowiem zapominać, że w arabskiej kulturze dzieci są ogromnym skarbem i szczęściem. Nikt nie będzie tutaj krzywo patrzył, gdy te z właściwą sobie ciekawością będą odkrywać zupełnie nowe dla nich rzeczy. Dzieci nie tylko nikomu tu nie przeszkadzają, ale wręcz są pożądane i zawsze mile widziane. Każdy szczerze i serdecznie się uśmiechnie na widok rodziny, każdy jest gotowy rodzinie pomóc i zawsze – będąc z dzieckiem, macie +10 do społecznego szacunku. Gwarantujemy, że ta troska i zainteresowanie na długo zostanie w waszych sercach.

Foto: Jordan Tourism Board

A gdy jeden rodzin przejmie opiekę nad maluchami, drugi może choć na chwilę oddać się beztroskiemu odpoczynku. A ten w wersji jordańskiej jest naprawdę wspaniały. Wybierz się na masaż i zabiegi w hammamie, wypróbuj kosmetyki z Morza Martwego albo po prostu poczytaj książkę na plaży. Zasiądź na kawę czy herbatę w lokalnej kawiarni albo skuś się na pogaduszki na lokalnym targu podczas nie-całkiem-szybkich zakupów. Z nową energią na pewno znów będziecie mieć siły na kolejne przygody z dziećmi!

Z biurem podróży czy na własną rękę? Sam wybierz!

Ważne jest też to, że lecąc do Jordanii z całą rodziną, możecie wybierać tę wersję odpoczynku, która najbardziej wam pasuje.
Jadąc na urlop z dziećmi nie chcecie się niczym przejmować i wszystko ma zorganizować ktoś inny – tak od a do zet? Dobrze się składa, bo ofertę wyjazdu do Jordanii znajdziesz zarówno w dużych i znanych, jak i w kameralnych biurach podróży. Agenci pomogą dobrać Wam idealną ofertę, która spełni oczekiwania całej rodziny.

Nie przepadacie za wyjazdami z biurem podróży? Warto wiedzieć, że rodzinne wakacje w Jordanii łatwo i bezpiecznie zorganizujecie także na własną rękę. Tanie bilety z Polski, przyjazny dzieciom hotel, wynajęty samochód lub długodystansowa taksówka i odpoczywacie całą rodziną nie nadwyrężając rodzinnego budżetu.

Pozostaje więc otworzyć kalendarz, zaplanować wyjazd i przekonać resztę rodziny do alternatywnego kierunku wakacyjnego. Ale ostrzegamy – musicie naprawdę uważać, by sprzedawcy, obsługa i napotkani ludzie… za bardzo ich nie rozpieścili waszych pociech. Inaczej mogą nie chcieć wracać do Polski!

We współpracy z
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Zdobyli moje serce ceną wizy wjazdowej.
tom971, 6 listopada 2023, 14:29 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »