Fly4free.pl

Jordania okołoweekendowo za jedyne 213 PLN! Loty z Krakowa + 3 noce w 3* hotelu

213 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Zephyr_p / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeszcze kilka lat temu nawet w najpiękniejszych snach nie bylibyśmy w stanie wyobrazić sobie takich cen! Wybierzcie się na wycieczkę na inny kontynent w czasie przedłużonego weekendu, by zobaczyć jedne z najwspanialszych cudów świata – w tym słynną Petrę!

Na początek zarezerwujcie tanie bilety z Krakowa do Ammanu. Do jordańskiej stolicy polecicie w terminie 14 – 17 stycznia, korzystając z bezpośredniego połączenia realizowanego na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Wybrałem dla was zakwaterowanie w 3* hotelu Panorama Amman. Czekają tam na was nowocześnie urządzone wnętrza oraz komfortowo urządzone pokoje, a obiekt będzie dobrą bazą wypadową do zwiedzania.

Chcecie zobaczyć jak najwięcej? Wybierając się do Jordanii, polecam zakupić JordanPass. Karta kosztuje 70 JOD (ok. 393 PLN). W cenie zawarta jest wiza, wejściówka do Petry oraz innych atrakcji w kraju.

Termin podróży: 14 – 17 stycznia
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3 hotel

Za loty w dwie strony i 3-dniowe zakwaterowanie w 3* hotelu zapłacicie tylko 213 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju. Nie przegapcie takiej okazji!

Podróż 154 PLN/2 osoby

Kraków – Amman – Kraków >>

Hotel 272 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 3* hotelu Panorama Amman wyposażone zostały w prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków, klimatyzację, telewizor LCD oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 197 PLN/pobyt

Chcecie zwiedzać niezależnie? Wypożyczcie samochód tuż po wylądowaniu w Ammanie!

Co warto zobaczyć w Jordanii?

Na początek słynna Petra! Tajemnicza, oszałamiająca, piękna to miejsce, które koniecznie musicie zobaczyć w czasie wycieczki. Nic dziwnego, że to wykute w skale miasto trafiło na listę siedmiu nowych cudów świata! Do ruin prowadzi tylko jedna droga, przez wąwóz As-Sik, a to oznacza, że od samego początku towarzyszyć wam będą niezapomniane widoki.

Surowy, pustynny krajobraz Wadi Rum to jeden z najbardziej charakterystycznych zakątków Jordanii. Wsiadajcie w jeepa lub na wielbłąda, by na własną rękę odkryć atrakcje doliny. Korzystając z usług lokalnych touroperatorów będziecie mogli zorganizować sobie wycieczkę z noclegiem na pustyni – widoku tamtejszego nocnego, rozgwieżdżonego nieba nie da się porównać z niczym innym!

Foto: Zephyr_p / Shutterstock
Foto: TravelPixelz / Shutterstock
Foto: EyesTravelling / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie przybywający do Jordanii mają obowiązek posiadania negatywnego wyniku testu PCR (wykonanego najwcześniej 72h przed podróżą), ubezpieczenia z klauzulą pokrywającą koszty leczenia COVID-19 oraz aplikacji Amman Mobile APP. Natomiast pełen cykl szczepień zwalnia z obowiązku przeprowadzenia testu PCR po przylocie do Jordanii.
  • Po powrocie do Polski czeka was kwarantanna, z której możecie uwolnić się wykonując po 7 dniach test. Warunek ten nie dotyczy to osób zaszczepionych.
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Jordanii przeczytacie tutaj.
  • Wybierając się do Jordanii, polecam zakupić JordanPass – dzięki niemu sporo zaoszczędzicie odwiedzając tamtejsze atrakcje oraz nie poniesiecie kosztów wizy wjazdowej do tego kraju!
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »