Fly4free.pl

Okołoweekendowa wycieczka do Jordanii za 299 PLN! Loty z Poznania + 4* hotel ze śniadaniami

299 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Aleksandra H. Kossowska / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Niewiarygodna wręcz cena za krótką podróż na Bliski Wschód! Skorzystajcie z supertanich biletów lotniczych do Ammanu, by na własne oczy zobaczyć cuda czekające w okolicy: Petrę, Wadi Rum oraz Morze Martwe.

Bilety w tak niskiej cenie zarezerwujecie w terminie 26 – 29 listopada. Czeka was bezpośredni lot z Poznania, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Jego rozkładowy czas zaplanowano na 4h.

W Ammanie zatrzymajcie się w dobrze ocenianym 4* hotelu Grape Village. Czekają tam na was przestronnie urządzone pokoje z widokiem na miasto oraz śniadania wliczone w cenę noclegów.

Chcecie zobaczyć jak najwięcej? Wybierając się do Jordanii, polecam zakupić JordanPass. Karta kosztuje 70 JOD (ok. 393 PLN). W cenie zawarta jest wiza, wejściówka do Petry oraz innych atrakcji w kraju.

Termin podróży: 26 – 29 listopada
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony i 3-dniowe zakwaterowanie w 4* hotelu ze śniadaniami zapłacicie tylko 299 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju!

Podróż 76 PLN/2 osoby

Poznań – Amman – Poznań >>

Hotel 521 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 4* hotelu Grape Village wyposażono w prywatną łazienkę, balkon, minibar, telewizor LCD oraz dostęp do bezpłatnego WiFi. W cenę zakwaterowania wliczono także codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 274 PLN/pokój

Chcecie łatwo dotrzeć do Petry, Wadi Rum oraz nad Morze Martwe? Wypożyczcie samochód już na lotnisku i ruszajcie na spotkanie przygody!

Co warto zobaczyć w trakcie wycieczki?

Tajemnicza, oszałamiająca, piękna – oto Petra. Nic dziwnego, że to wykute w skale miasto trafiło na listę siedmiu nowych cudów świata! Do ruin prowadzi tylko jedna droga, przez wąwóz As-Sik, a to oznacza, że od samego początku towarzyszyć wam będą niezapomniane widoki.

Wadi Rum to jeden z najbardziej charakterystycznych zakątków Jordanii. Wsiadajcie w jeepa lub na wielbłąda, by na własną rękę zobaczyć surowy, pustynny krajobraz doliny. Korzystając z usług lokalnych touroperatorów, będziecie mogli zorganizować sobie wycieczkę z noclegiem na pustyni – widoku tamtejszego nocnego, rozgwieżdżonego nieba nie da się porównać z niczym innym!

Morze Martwe to kolejne miejsce, którego nie możecie ominąć w czasie wycieczki. Stopień jego zasolenia jest w nim tak wysoki, że będziecie dosłownie unosić się na jego powierzchni. Ze względu na skład chemiczny wody, w zbiorniku nie żyją żadne organizmy, również jego dna nie porasta roślinność. Na jego brzegach malowniczo krystalizuje się sól, wspaniale mieniąc się w promieniach słońca.

Foto: EyesTravelling / Shutterstock
Foto: Zephyr_p / Shutterstock
Foto: TravelPixelz / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie przybywający do Jordanii mają obowiązek posiadania negatywnego wyniku testu PCR (wykonanego najwcześniej 72h przed podróżą), ubezpieczenia z klauzulą pokrywającą koszty leczenia COVID-19 oraz aplikacji Amman Mobile APP. Natomiast pełen cykl szczepień zwalnia z obowiązku przeprowadzenia testu PCR po przylocie do Jordanii.
  • Po powrocie do Polski czeka was kwarantanna, z której możecie uwolnić się wykonując po 7 dniach test. Warunek ten nie dotyczy to osób zaszczepionych.
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Jordanii przeczytacie tutaj.
  • Wybierając się do Jordanii, polecam zakupić JordanPass – dzięki niemu sporo zaoszczędzicie odwiedzając tamtejsze atrakcje oraz nie poniesiecie kosztów wizy wjazdowej do tego kraju!
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »