Fly4free.pl

Jezioro Garda na wakacyjny wypoczynek za 803 PLN. Wylot z Katowic, apartament oraz auto

803 PLN
jezioro Garda
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: zilber42 / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

W oparciu o atrakcyjną cenę lotów, ofertę zakwaterowania oraz samochód, przygotowałem dla Was propozycję spędzenia tegorocznych wakacji w Lombardii, nad największym włoskim jeziorem Garda.

Podsumowanie oferty

803 PLN / osoba (3210 PLN / 4 osoby)
Loty z Katowic do Mediolanu (15 - 22 sierpnia) za 312 PLN / 4 osoby (78 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Apartamencie za 2155 PLN / 4 osoby / 7 nocy (539 PLN / osoba)
Wynajęcie auta za 743 PLN / 4 osoby (186 PLN / osoba)
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Ryanair.

Dla wszystkich 4 osób przygotowałem propozycję zakwaterowania w miasteczku Salo, leżącym nad tytułowym jeziorem. Komfortowo urządzony, 60-metrowy apartament z pewnością przypadnie Wam do gustu i spełni Wasze wymagania.

Proponowany pakiet przewiduje również wynajęcie samochodu, by bez problemu dotrzeć do miejsca noclegowego, jak i zaplanowania wycieczek w Lombardii. Ubezpieczcie go również na Icarhireinsurance i nie martwcie się o nic.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »