Jesienny city break w Rzymie za 541 PLN: loty z Warszawy i 4* hotel w centrum
Jesień to dobry czas na city break w jednej z europejskich stolic. Wrzućcie monetę do fontanny di Trevi, zróbcie pamiątkowe zdjęcie spod Koloseum oraz wybierzcie się do Watykanu. Rzym to idealny kierunek na krótką wycieczkę!
Do Włoch polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air, z warszawskiego lotniska im. F. Chopina, w jesiennym terminie 24-27 października. Bez dodatkowych opłat polecicie tylko z bagażem podręcznym. Jego spakowanie nie będzie problemem, jeśli skorzystacie wcześniej z przygotowanego przez nas poradnika.
W Rzymie czekają was noclegi w w 4* hotelu butikowym 4* Royal Court. Z lotniska do miejsca zakwaterowania dostaniecie się w prosty sposób autobusem.
Termin podróży: 24-27 października
Linie lotnicze: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel
Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie 541 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.
Hotel811 PLN/2 osoby/3 noce
W stolicy Włoch proponuję wam noclegi w 4* Royal Court Hotel, który znajduje się w centralnej części miasta. Obiekt oferuje swoim gościom przestronne i komfortowo urządzone pokoje.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluCo zobaczyć w Rzymie?
Trzy dni w Wiecznym Mieście powinny wystarczyć na zobaczenie wszystkich topowych atrakcji, jakie oferuje stolica Włoch. Na waszej liście „must see” koniecznie musi znaleźć się Koloseum, fontanna di Trevi, Forum Romanum, Panteon, Schody Hiszpańskie i Piazza Navona.
Wycieczka do Rzymu nie może oczywiście obejść się bez wizyty w Watykanie. W tym najmniejszym państwie świata i jego okolicach powinniście zobaczyć Bazylikę Świętego Piotra wraz z placem, Muzea Watykańskie, Zamek Świętego Anioła oraz most Św. Anioła.
Włochy to także pyszna kuchnia. Uważajcie, aby nie przepłacić! Więcej o tym, gdzie dobrze zjeść, dowiecie się z wątku na naszym forum.
Kemer od 1624 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Kos od 2665 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Bodrum od 2645 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?