Fly4free.pl

Jesień w Tatrach! Zbiór noclegów już od 228 PLN/pokój

widok na tatry
Foto: Piotr Krzeslak / Shutterstock
od
228 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
24.09.2022 - 31.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przywitajcie złotą, polską jesień w Tatrach! Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia obiektów noclegowych, które znajdują się w najwyższych polskich górach.

Wszystkie poniższe hotele i pensjonaty cieszą się bardzo dobrymi ocenami dotychczasowych gości. W zależności od waszego wyboru, zatrzymacie się w Zakopanem, Bukowinie Tatrzańskiej lub Białce Tatrzańskiej. Wszędzie możecie spodziewać się świetnych warunków i profesjonalnej obsługi.

Hotel od 228 PLN/noc/2 osoby

Pierwszy w zestawieniu melduje się Pensjonat Zbójecki Dwór. To 3* obiekt, który zlokalizowany jest w malowniczej okolicy. Każdy pokój wyposażony jest w TV, łóżko i prywatną łazienkę. Otrzymacie również darmowe śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Kolejną propozycją jest 4* hotel Gold, który mieści się w Zakopanem. To rewelacyjnie oceniany obiekt, w którym znajdziecie restaurację i strefę spa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Zakopanem warto zatrzymać się w obiekcie Biała Owca. To wyjątkowo luksusowy obiekt, który wyróżnia się bogatym wnętrzem i licznymi udogodnieniami. Do waszej dyspozycji będą pokoje z balkonem i prywatnymi łazienkami, sauna oraz taras. W cenę wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Bukowinie Tatrzańskiej polecam wam pobyt w 3* hotelu Morskie Oko. Obiekt znajduje się w pobliżu szlaku na słynne jezioro. W cenę wliczono pyszne śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Grand Nosalowy Dwór to 4* hotel, który usytuowany jest w Zakopanem. To bardzo komfortowy obiekt, w którym znajdziecie kompleks basenów, siłownię i strefę spa. Każdy pokój wyposażony jest m.in. w: balkon, duże łóżko i prywatną łazienkę z darmowymi kosmetykami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Bukowinie Tatrzańskiej rekomenduję wam noclegi w 4* pensjonacie Orlik, który jest doskonale oceniany przez dotychczasowych gości. Na miejscu zatrzymacie się w pokoju z prywatną łazienką. Skorzystacie również z bezpłatnego śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Potrzebujecie luksusu? W takim razie zatrzymajcie się w 4* hotelu Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej. Obiekt jest połączony z termami, kompleksem basenów i strefą spa. W cenę wliczono pyszne śniadanie w formie bufetu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Doba hotelowa standardowo trwa od 15:00 do 11:00.
  • W pobliżu każdego obiektu znajdziecie miejsce parkingowe.
  • Niektóre hotele akceptują zwierzęta domowe, warto jednak wcześniej skontaktować się w tej sprawie.
  • Jeszcze więcej ofert z tanimi noclegami w Polsce znajdziecie pod tym linkiem.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »