Fly4free.pl

Jesień na Karaibach: 7 dni na Martynice za 2913 PLN. Loty z Warszawy i apartament przy plaży

2913 PLN
plaza na karaibach
Foto: Damien VERRIER / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Karaiby bez paszportu! Martynika to terytorium zamorskie Francji, więc wystarczy, że posiadacie dowód osobisty i już możecie zacząć planować listopadowy urlop na Morzu Karaibskim. Zobaczcie wodospad Saut Gendarme, czarną plażę Grand Riviere oraz Ogrody Balata!

Na Karaiby polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczych 11 – 18 listopada. Po drodze do Fort-de-France czekają was (ok. 5-9h) przesiadki na lotnisku w Paryżu.

Pamiętajcie, że w najniższej cenie polecicie tylko z bagażem podręcznym – sprawdźcie nasz poradnik, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Na Martynice polecam noclegi w apartamencie, który położony jest przy plaży w miejscowości Grandʼ Rivière i oferuje studio z widokiem na Morze Karaibskie.

Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W Air France macie możliwość darmowej zmiany terminu, zwrotu gotówki lub odebrania vouchera (na kwotę rezerwacji) do wykorzystania przy przyszłym zakupie biletów. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

Termin podróży: listopad
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament przy plaży

Za wycieczkę na Martynikę zapłacicie 2912,50 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym apartamencie.

Podróż4390 PLN / 2 osoby

Warszawa – Martynika – Warszawa »

rezerwacja lotów

Hotel1435 PLN /2 osoby / 7 nocy

Na Martynice zatrzymacie się w apartamencie, który zapewnia sypialnię, aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową i lodówką, telewizor z płaskim ekranem, część wypoczynkową oraz łazienkę z prysznicem.

rezerwacja hotelu

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć na Martynice?

Martynika to piękna wyspa (i jednocześnie departament zamorski Francji), położona w archipelagu Wysp Nawietrznych w Małych Antylach. Znajdziecie tam niesamowite miasta, na czele ze stolicą wyspy, Fort-de-France. Atrakcją są również historyczne pozostałości po czasach kolonializmu, niesamowite botaniczne ogrody i ciekawe muzea.

Martynika słynie także z uprawy trzciny cukrowej i produkcji jednego z najlepszych rumów na świecie. Polecam wam wybrać się do destylarni JM, wstęp na jej teren jest bezpłatny. Poznacie tam cały proces tworzenia tego trunku.

Wielbiciele przyrody muszą zobaczyć wodospad Saut Gendarme, czarną plażę Grand Riviere, Ogrody Balata, Grande Terre czy Półwysep Caravelle. Wartym odwiedzenia jest także Memorial de l’Anse Park, gdzie będziecie mogli obejrzeć pomniki upamiętniające trudną historię niewolnictwa.

plaza na martynice
Foto: Anastasiia B / Shutterstock
martynika karaiby
Foto: Damien VERRIER / Shutterstock
wybgrzeze martyniki
Foto: Drone Caraibes / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży (listopad) i dużą zmienność przepisów – nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy w podanym okresie na Martynice będę obowiązywać jakiekolwiek obostrzenia.

  • Na dzisiaj, od podróżujących do terytoriów zamorskich Francji wymagane jest przedstawienie negatywnego wyniku testu PCR wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed podróżą. Martynika wprowadziła dodatkowo obowiązek siedmiodniowej kwarantanny dla przyjezdnych.

  • Więcej na temat aktualnych przepisów i sytuacji związanej z pandemią koronawirusa na Martynice przeczytacie tutaj.

  • Bez obaw, jeśli wasza podróż nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, w Air France macie możliwość darmowej zmiany terminu, zwrotu gotówki lub odebrania vouchera.

  • „Welcome to the jungle” – przeczytajcie relację z podróży naszego czytelnika.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »